У Хмельницькій області протягом січня-серпня кількість звернень за субсидіями зросла у 6,1 раза У Хмельницькій області протягом січня-серпня кількість звернень за субсидіями зросла у 6,1 раза

У січні-серпні 2015р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 106,4 тис. домогосподарств Хмельниччини, що в 6,1… Далі »

“Республіка” вже почала створювати екологічне графіті в центрі Хмельницького “Республіка” вже почала створювати екологічне графіті в центрі Хмельницького

До Днів сталої енергії у Хмельницькому з’явиться чергове графіті від фестивалю “Республіка”. Цього разу розмалюють стіну п`ятиповерхівки в самому центрі… Далі »

Партія Порошенка провела заміну членів комісій у 7 ТВК Хмельниччини Партія Порошенка провела заміну членів комісій у 7 ТВК Хмельниччини

ЦВК внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій на Хмельниччині, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів. Про це йдеться у… Далі »

На Хмельниччині, щонайменше тиждень, триватиме “бабине літо” На Хмельниччині, щонайменше тиждень, триватиме “бабине літо”

За даними Українського Гідрометцентру, цього тижня очікується подальше утримання теплої погоди. 21 вересня прогнозується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

У Красилівському районі на пасовищі знайшли фрагменти людського тіла. На відстані 200 метрів від села Заслучне Красилівського району було знайдено фрагменти людського… Далі »