Хмельницький: що обговорюють у соцмережах Хмельницький: що обговорюють у соцмережах

Тема “Приватні перевізники безкоштовно возили хмельничан на День міста”. Перевізники: “Весь приватний транспорт Хмельницького возитиме пасажирів безкоштовно, без будь-яких обмежень…. Далі »

ВО “Свобода” висунула на мера Хмельницького Симчишина ВО “Свобода” висунула на мера Хмельницького Симчишина

ВО “Свобода” висунула на посаду міського голови Хмельницького Олександра Симчишина. Це відбулося на сьогоднішній міській партійній конференції. Як повідомив НГП… Далі »

На День міста кандидати на місцеві вибори розважали електорат (Оновлено) На День міста кандидати на місцеві вибори розважали електорат (Оновлено)

На День міста Хмельницького, 26-27 вересня кандидати на місцеві вибори розважали електорат. Чи не найбільший десант розрекламованих артистів привезла партія… Далі »

У Хмельницькому ВО “Свобода” пройшла маршем проти політичних репресій У Хмельницькому ВО “Свобода” пройшла маршем проти політичних репресій

Сьогодні у Хмельницькому ВО “Свобода” пройшла маршем проти політичних репресій, пов’язаних з учаниками, які опинилися за гратами після подій 31… Далі »

Безплатний сир тільки в мишоловці Безплатний сир тільки в мишоловці

Протистояння хмельницької влади і приватних перевізників дійшло до невідворотної точки абсурду. Влада, враховуючи відбиток місцевих виборів, на максимум включила рубильник… Далі »

Даішник з Кам’янця-Подільського сховав хабар між ногами Даішник з Кам’янця-Подільського сховав хабар між ногами

У Кам’янці-Подільському співробітника Державтоінспекції зловили на отриманні хабара, після чого він вирішив заховати гроші між ніг. Як повідомляє видання “Апостроф”,… Далі »