З держбюджету для Хмельницького виділили 1 млн 626 тис. грн на купівлю квартир для учасників АТО З держбюджету для Хмельницького виділили 1 млн 626 тис. грн на купівлю квартир для учасників АТО

У проекті рішення, що виноситься на найближчу сесію міської ради та стосується змін до бюджету міста на 2015 рік, передбачена… Далі »

На Хмельниччині будуть навчатись електронним закупівлям у системі «ProZorro» На Хмельниччині будуть навчатись електронним закупівлям у системі «ProZorro»

Враховуючи позитивний досвід запровадження електронних закупівель, 18 вересня о 10:00 у приміщенні Хмельницький центр ППК (ХУУП, 2 поверх), м. Хмельницький,… Далі »

Депгрупу нардепа Лабазюка можуть позбавати права використовувати назву “Воля народу” Депгрупу нардепа Лабазюка можуть позбавати права використовувати назву “Воля народу”

Партія «Воля» подала в суд на колишніх регіоналів, які сформували у Верховній Раді депутатську групу «Воля народу», а зараз йдуть… Далі »

Хмельницькі перевізники через суд відвоювали здорожчення проїзду у маршрутках і автобусах Хмельницькі перевізники через суд відвоювали здорожчення проїзду у маршрутках і автобусах

Сьогодні заступник хмельницького міського голови Андрій Капура оголосив, що тарифи на пасажирські перевезення повернулись до старих: 3 гривні за проїзд… Далі »

У Кам’янці-Подільському завідуюча гуртожитком брала 200 доларів за поселення У Кам’янці-Подільському завідуюча гуртожитком брала 200 доларів за поселення

Прокуратурою Кам’янця-Подільського погоджено повідомлення про підозру завідуючій гуртожитком одного з місцевих навчальних закладів у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368… Далі »

Президент закликав Парламент скасувати заставу у корупційних справах Президент закликав Парламент скасувати заставу у корупційних справах

Президент Петро Порошенко провів зустріч з керівниками фракції коаліції, на якій обговорювалась низка важливих законопроектів, які Верховна Рада має розглянути… Далі »

Загородний ліквідував сектор з питань видачі документів дозвільного характеру Загородний ліквідував сектор з питань видачі документів дозвільного характеру

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний ліквідував в апараті облдержадміністрації сектор з питань видачі документів дозвільного характеру. Про це зазначається у… Далі »

Депутату Мандзію доведеться публічно спростувати наклеп на активіста Ради Майдану (Додано коментар) Депутату Мандзію доведеться публічно спростувати наклеп на активіста Ради Майдану (Додано коментар)

Апеляційний суд Хмельницької області зобов’язав депутата Хмельницької міської ради Сергія Мандзія на найближчій сесії міської ради публічно спростувати поширену ним… Далі »

Обласна юстиція чекає до 25 вересня на подачу від підприємців відомостей про кінцевого бенефіціарного власника Обласна юстиція чекає до 25 вересня на подачу від підприємців відомостей про кінцевого бенефіціарного власника

Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області нагадує, що 25 вересня 2015 року закінчується термін подачі відомостей про кінцевого бенефіціарного… Далі »

Від неконтрольованих посилок працівники Хмельницької дирекції “Укрпошта” поклали у свої кишені майже 800 тис. грн Від неконтрольованих посилок працівники Хмельницької дирекції “Укрпошта” поклали у свої кишені майже 800 тис. грн

“Укрпошта” несе великі втрати через махінації із звичайними марками, тому державне підприємство вирішило вводити електронні марки. Про це повідомив в.о…. Далі »

У Новоушицькій виборчій комісії змінили голову У Новоушицькій виборчій комісії змінили голову

Центральна виборча комісія змінила голову Новоушицької районної виборчої комісії. Про це зазначено у постанові № 334 від 16 вересня. Припинено достроково… Далі »

У Шепетівці відкрито спортивно-туристичний клуб на честь Героя Небесної сотні У Шепетівці відкрито спортивно-туристичний клуб на честь Героя Небесної сотні

У Шепетівці відкритоспортивно-туристичний клуб на честь Героя Небесної сотні Миколи Дзявульського. Як повідомляє сайт міста Шепетівки, донька Миколи Дзавульського підготувала проект… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельниччині майже кожен четвертий мешканець — пільговик. Упродовж січня-серпня 2015 року мешканці Хмельниччини отримали пільг на загальну суму 165,2 млн…. Далі »