Депгрупу нардепа Лабазюка можуть позбавати права використовувати назву “Воля народу”

Партія «Воля» подала в суд на колишніх регіоналів, які сформували у Верховній Раді депутатську групу «Воля народу», а зараз йдуть на місцеві вибори від партії, яка також має назву «Воля народу».

Про це повідомляється на сайті партії.

На думку її авторів, плутанина у назвах вводить в оману виборців.

«Для нас, людей які пройшли Революцію гідності, категорично неприйнятно, коли через схожість назв люди плутаються, це ображає нашу честь і гідність та завдає збитків імені нашої політичної сили», – йдеться у заяві.

volia

«Партія «Воля» формувалася після Революції гідності з числа активістів Майдану і була створена 21 червня 2014 року. У жовтні до парламенту потрапило двоє її представників – Юрій Дерев’янко та Ірина Суслова. Депутати «Волі» є позафракційними і не входять до складу жодної депутатської групи», – зазначається у заяві.

В партії вважають, що ситуація загострилася напередодні виборів, коли окрім депутатської групи «Воля народу» «була створена однойменна кишенькова партія», яка має намір брати участь в цих місцевих виборах.

Нагадаємо, що депутатська група «Воля народу» налічує 18 осіб. До її складу входять, серед інших, Володимир Литвин, Андрій Деркач, Іван Фурсін, Михайло Ланьо, Михайло Поплавський, Сергій Лабазюк (нардеп з Хмельниччини).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. и шо тут за проблема?? нема кого по тролить?
    хто той деревянко… так ніхто… фраєрок…
    його партія ніщо… от й біситься…
    а воля народуу то не партія… а группа… захочуть партією стануть

  2. Шанси на успіх у Волі в цій справі мінімальні. При цьому слід врахувати завантаженість судів, необхідність проходження апеляційної інстанції, навіть до Нового Року не встигнуть, а не те що до виборів.

  3. то це якійсь понти

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.