Латання семи вулиць Хмельницького поглине 2,5 млн. грн Латання семи вулиць Хмельницького поглине 2,5 млн. грн

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами тендера 22 вересня уклало угоду з Комунальним підприємством по будівництву, ремонту та експлуатації… Далі »

За крісло мера Кам’янця-Подільського побореться учасник АТО За крісло мера Кам’янця-Подільського побореться учасник АТО

Кам’янець-Подільська міська виборча комісія зареєструвала ще двох кандидатів на посаду міського голови. За місце градоначальника міста вирішив поборотись радник діючого… Далі »

Половина кандидатів в депутати від “Рідного міста” в Кам’янці – робітники комунального підприємства Половина кандидатів в депутати від “Рідного міста” в Кам’янці – робітники комунального підприємства

Кам’янець-Подільська міська виборча комісія зареєструвала перших кандидатів в депутати на чергові місцеві вибори. Виборчий список подала політична партія «Рідне місто»,… Далі »

На Дунаєвеччині від ураження струму загинули двоє юнаків, які рвали горіхи На Дунаєвеччині від ураження струму загинули двоє юнаків, які рвали горіхи

У Дунаєвецькому районі від ураження струму загинули двоє юнаків, 1992 та 1997 років народження. Як повідомляє прес-служба обласної міліції, пізно… Далі »

Київська “Сучасні екологічні інновації” за 1,3 млн. грн збере 218 т небезпечних відходів на Хмельниччині Київська “Сучасні екологічні інновації” за 1,3 млн. грн збере 218 т небезпечних відходів на Хмельниччині

Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації за результатами тендера 14 вересня уклав угоду з Товариством з обмеженою… Далі »

Парламент може звільнити 5 суддів з Хмельниччини Парламент може звільнити 5 суддів з Хмельниччини

У Верховній Раді України зареєстрований проект Постанови про звільнення суддів від 28 вересня. Згідно з ним, планується відправити у відставку… Далі »

Стан вогнеборця, який постраждав під час ліквідації пожежі Кам’янець-Подільського ринку, покращився – мер Стан вогнеборця, який постраждав під час ліквідації пожежі Кам’янець-Подільського ринку, покращився – мер

Стан вогнеборця, який постраждав під час ліквідації пожежі Кам’янець-Подільського міського ринку 25 вересня, покращився. Про це НГП повідомив міський голова… Далі »

Міноборони не змогло закупити на Хмельниччині квартири військовослужбовцям Міноборони не змогло закупити на Хмельниччині квартири військовослужбовцям

Міністерство оборони України не змогло закупити військовослужбовцям до 25 квартир у Хмельницькій області. Про це йдеться на сайті Міністерства у… Далі »

У Славуті учасники АТО вимагають пояснення комунальної газети, чому вона використала фото зі свастикою У Славуті учасники АТО вимагають пояснення комунальної газети, чому вона використала фото зі свастикою

Учасники Антитерористичної операції обурилися фотознімком до публікації «Для учасників АТО», яка вийшла у славутській газеті «Трудівник Полісся» №37 від 10.09.2015 р. Як… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На ремонт б/у хмельницького тролейбуса вгатили 600 тис. грн. На комунальному підприємстві “Електротранс” вперше капітально відремонтували старий тролейбус. Реанімація екомашини… Далі »