Київська “Сучасні екологічні інновації” за 1,3 млн. грн збере 218 т небезпечних відходів на Хмельниччині

Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації за результатами тендера 14 вересня уклав угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Сучасні екологічні інновації» (Київська область) на збирання небезпечних відходів з територій 5 районів Хмельниччини.

Загальна вартість угоди становить 1 млн. 321 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Київська фірма повинна до кінця 2015 року провести роботи із забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин до місць їх централізованого зберігання.

Зокрема, вивіз отрутохімікатів запланований у Городоцькому районі (села Бедриківці, Іванківці, Нове Поріччя, Юринці), Кам’янець-Подільському (с.Рогізна), Красилівському районі (села Кульчинки, Гриценки, Манівці), Чемеровецькому (села Гуків, Пукляки, Черче, Голенищево) і Славуті (складське приміщення розміщене на території колишнього ЗАТ «Завод Лотос»).

Конкурентом на тендері була запорізька ТОВ «Науково-дослідний інститут «Укрекопроект», ціна якої була вищою на 3%.

Нагадаємо, що у 2015 році з бюджету Хмельницької області виділено 1,4 млн. грн на проведення робіт із забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин до місць їх централізованого зберігання.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.