Від “УКРОПу” на мерські вибори у Хмельницькому балотуватиметься адвокат Йовдій Від “УКРОПу” на мерські вибори у Хмельницькому балотуватиметься адвокат Йовдій

Від партії “Українське об`єднання патріотів – УКРОП” на посаду мера Хмельницького балотуватимуться адвокат, громадський діяч Дмитро Йовдій. Про це було заявлено… Далі »

Хмельницький слідчий вимагав 7 тис. грн. за безпідставне зупинення роботи приватного підприємства Хмельницький слідчий вимагав 7 тис. грн. за безпідставне зупинення роботи приватного підприємства

Сьогодні прокуратурою Хмельницької області спільно зі співробітниками управління СБУ в області та відділу внутрішньої безпеки в області ДВБ МВС України… Далі »

У Хмельницькому зустріли 39 демобілізованих кіборгів У Хмельницькому зустріли 39 демобілізованих кіборгів

Сьогодні у Хмельницькому урочисто зустріли 39 бійців 90 окремого аеромобільного батальйону, які були демобілізовані і повернулись додому. Хлопці проходили службу… Далі »

Після жеребкування ЦВК взялася добирати “спеціалістів” часів Януковича Після жеребкування ЦВК взялася добирати “спеціалістів” часів Януковича

Центрвиборчком продовжує змінювати членів виборчих комісій на місцевих виборах-2015. Як зазначається у поставнові №273 від 11 вересня, у Кам’янець-Подільській міській виборчій… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Мери Хмельниччини вступилися за Славуту і Нетішин. Градоначальники направили звернення Президенту України, Голові Верховної Ради України, Прем’єр-Міністру України, Голові Центральної виборчої… Далі »