Хмельницький слідчий вимагав 7 тис. грн. за безпідставне зупинення роботи приватного підприємства

Сьогодні прокуратурою Хмельницької області спільно зі співробітниками управління СБУ в області та відділу внутрішньої безпеки в області ДВБ МВС України викрито одержанні неправомірної вигоди слідчого міськвідділу УМВС України в області.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, правоохоронець за безпідставне зупинення роботи приватного підприємства шляхом вилучення документації та опечатування складських приміщень вимагав і одержав у керівника цього підприємства 7 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Під час одержання цих коштів поблизу приміщення міського відділу УМВС слідчого затримано «на гарячому» правоохоронцями  на підставі  ст. 208 КПК України. В ході обшуку службового кабінету затриманого вилучено документи, які стосуються діяльності вказаного приватного підприємства.

Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді взяття під варту та відсторонення від посади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.