“Антимонопольники” сподіваються, що пальне на АЗС Хмельниччини впаде, щонайменше, на 3 грн за літр “Антимонопольники” сподіваються, що пальне на АЗС Хмельниччини впаде, щонайменше, на 3 грн за літр

Хмельницьке обласне територіальне відділення АМКУ очікує падіння цін на автозаправочних станціях області, щонайменше, на 3 грн за літр. Про це “Незалежному громадському… Далі »

Нацгвардійцю з Славути вручили медаль “За військову службу” Нацгвардійцю з Славути вручили медаль “За військову службу”

В обласному управлінні УМВС 23-річному молодшому сержанту Дмитру Хойні вручили медаль “За військову службу Україні”. Хлопець проходив військову службу у… Далі »

За п’ять років хмельницьких прикордонників обіцяють забезпечити житлом За п’ять років хмельницьких прикордонників обіцяють забезпечити житлом

Хмельницьких прикордонників, які стоять на житловій черзі, обіцяють за п’ять років забезпечити помешканнями. Про це сказав ректор НАДПСУ імені Богдана Хмельницького… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

У Кам’янці-Подільському стартував ювілейний фестиваль сучасного вуличного мистецтва “Республіка”. Організатори фестивалю намагатимуться об’єднати людей зі сходу та заходу України, тут творитимуть, читатимуть… Далі »