“Антимонопольники” сподіваються, що пальне на АЗС Хмельниччини впаде, щонайменше, на 3 грн за літр

Хмельницьке обласне територіальне відділення АМКУ очікує падіння цін на автозаправочних станціях області, щонайменше, на 3 грн за літр.

Про це “Незалежному громадському порталу” розповів заступник голови віділення АМК Роман Примуш.

Він сказав, що днями Антимонопольний комітет України рекомендував 12 найбільшим мережам АЗС зменшити ціни на нафтопереробні продукти.

Фото mapia.ua

Фото mapia.ua

Це стосується АМІК Україна, Кло, Окко нафтопродукт, ВОГ Рітейл, Альянс Холдинг, Кершер, Укрнафта, Веста Сервіс, Авіас, Бел Оіл, БРСМ-Нафта, SOCAR Energy Ukraine, які повинні повідомити Антимонопольний комітет про своє рішення через 10 днів.

“Є така тенденція: як тільки-но найбільші нафтотрейдери змінюють цінники на АЗС, автоматично падає ціна на інших мережах”, – пояснив він.

Разом з тим Примуш заявив, що обласне АМК по окремих нафтотрейдерах вбачає ознаки порушення. Зокрема, розпочаті розслідування за напрамками узгодження антиконкурентних дій та зловживання монопольним становищем на ринку пального Хмельниччини.

Нагадаємо, що за останній рік ціни на топові марки Brent і WTI впали зі 120 доларів за барель до 48,67 і 44,49 доларів за барель відповідно.

У той же час міжнародні аналітики бангкокської аналітичної компанії Chart Partners Group закликали готуватись до нафти по 30 доларів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.