Хмельницький АМК взявзя за АЗС, які відмовлялися продавати пальне за готівку

Відділення встановило, що 24 та 25 липня 2014 року нові регіональні оператори ринку реалізації нафтопродуктів, а саме ТОВ «Тракай» (бренд «Авіас») та ТОВ «Хелм» (бренд «ANP») припинили реалізацію моторних  бензинів, дизельного  палива та скрапленого газу за готівкові кошти.

Призупинення реалізації нафтопродуктів відбулося через проведення інвентаризації на автозаправних станціях, але розрахунки за скретч-картками суб’єкти господарювання здійснювали в звичайному режимі.

В результаті такої поведінки операторами було обмежено конкуренцію на ринку та порушено права споживачів.

14 серпня Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи за ознаками антиконкурентних узгоджених дій ТОВ «Тракай» (м. Хмельницький)  та ТОВ «Хелм» (м. Хмельницький), які полягали у одночасному, без об’єктивно виправданих причин, припиненні реалізації моторних бензинів, дизельного палива та скрапленого газу за готівкові кошти 24 та 25 липня 2014 року.

До 15 липня 2014 року на території Хмельницької області реалізацію нафтопродуктів під брендом «Авіас» та брендом «ANP» на орендованих автозаправних станціях здійснювали ТОВ «Рум ЛТД» та ТОВ «ТК-Ольгерд».

Як повідомлялось раніше, Відділення розпочало розгляд справи відносно ТОВ «Рум ЛТД» (бренд «Авіас») та ТОВ «ТК-Ольгерд» (бренд «ANP») за ознаками антиконкурентних узгоджених дій у вигляді встановлення та утримання на однаковому рівні роздрібні ціни на скраплений газ в якості моторного палива, що реалізується через АГЗС, а у березні – квітні 2014 року – роздрібні ціни на дизельне пальне, що реалізовується через АЗС.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.