Порошенко призначив нового начальника СБУ Хмельниччини Порошенко призначив нового начальника СБУ Хмельниччини

Президент Петро Порошенко призначив Анатолія Будовіцького начальником Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області. Відповідний Указ підписаний 13 серпня. Як відомо, А.Будовіцький раніше… Далі »

Тролейбусники обороняли Хмельницьку міськраду від профспілки Тролейбусники обороняли Хмельницьку міськраду від профспілки

Сьогодні кілька десятків працівників Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” стали живим щитом перед входом до міської ради. Цими діями вони продемонстрували вірність… Далі »

Під третю хвилю мобілізації потрапили кам’янецькі чиновники і депутати Під третю хвилю мобілізації потрапили кам’янецькі чиновники і депутати

Депутат Кам’янець-Подільської міської ради Юрій Аносов мобілізований у лави Збройних сил України. Цю інформацію підтвердив НГП його батько Михайло, теж… Далі »

Рейтинг влади вирахують за допомогою пожертв на армію Рейтинг влади вирахують за допомогою пожертв на армію

Рейтинг влади вирахують за допомогою пожертв на армію. Таку акцію вирішила провести ГО “Хмельниччина. Самооборона і контроль”. До скриньки пожертв… Далі »

Хто нарешті вичистить авгієві стайні? Хто нарешті вичистить авгієві стайні?

Народні депутати від Хмельниччини 12 серпня внесли свою долю бездіяльності у загальний саботаж зміни виборчих правил. Так уже склалося, що… Далі »

Хмельницькому облавтодору натякнули, щоб не мріяв про виграні торги на 10 мільйонів Хмельницькому облавтодору натякнули, щоб не мріяв про виграні торги на 10 мільйонів

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області 12 серпня провела тендер на поточний ремонт чотирьох автошляхів державного значення: Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Ярмолинці-Сатанів, Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я, Гусятин –… Далі »

На Хмельниччині знову взялися за Леніна На Хмельниччині знову взялися за Леніна

На Хмельниччині знову взялися за демонтаж пам’ятників вождю комунізму Володимира Леніна. Як повідомляє прес-служба обласної “Свободи”, цього разу знесли пам’ятник, який… Далі »