Колишні чини Хмельницької облради завдали громаді збитків на 2 млн. грн Колишні чини Хмельницької облради завдали громаді збитків на 2 млн. грн

Прокуратурою Хмельницької області, за результатами перевірки додержання законності при розпорядженні комунальним майном,  виявлено, що посадові особи обласної ради, зловживаючи своїм… Далі »

Учасникам АТО в Кам’янці нададуть нові пільги Учасникам АТО в Кам’янці нададуть нові пільги

Учасники антитерористичної операції на сході України будуть звільнені від плати за проїзд через Замковий міст в Кам’янці-Подільському. Відповідне рішення прийнято… Далі »

На одному з кладовищ Хмельницького відвели сектор для поховання воїнів АТО На одному з кладовищ Хмельницького відвели сектор для поховання воїнів АТО

У Хмельницькому на території кладовища у мікрорайоні Ракове відведено сектор для почесних поховань загиблих солдатів у Антитерористичній операції на Сході… Далі »

Як нардеп продає чужу землю Як нардеп продає чужу землю

Як справжній правовірний православний християнин нардеп Лукашук збудував біля Православної каплички туалет. (Це якраз біля підземного переходу під залізницею, що… Далі »

ООН повинна ввести миротворців на українсько-російский кордон ООН повинна ввести миротворців на українсько-російский кордон

Ситуація в державі наразі далека від мирної, не дивлячись на те, що Президент у своїй передвиборчій кампанії якраз і обіцяв… Далі »

“Наших мертвих міняють на їхніх живих”. Історія із життя у зоні АТО “Наших мертвих міняють на їхніх живих”. Історія із життя у зоні АТО

Війна на Сході забирає життя десятки, сотень українських хлопців. Батьки, дружини, діти втрачають своєї мужніх захисників, а друзі найкращих товаришів…. Далі »

Хмельницькій “Купаві” дозволили перевозити пасажирів після резонасного ДТП Хмельницькій “Купаві” дозволили перевозити пасажирів після резонасного ДТП

Хмельницький окружний адміністративний суд ухвалив рішення скасувати наказ Укртрансінспекції про аналювання ліцензії на перевезення пасажирів хмельницькому перевізнику ПМП “Купава”. Відповідне рішення… Далі »

На Хмельниччині першачки забезпечені підручниками На Хмельниччині першачки забезпечені підручниками

На Хмельниччині цього навчального року до першого класу піде майже 14 тисяч учнів Про це НГП повідомили у Департаменті освіти… Далі »

Хмельницьку автомобільну санроту відправляють у зону АТО Хмельницьку автомобільну санроту відправляють у зону АТО

Сьогодні хмельницьку сьому автомобільну санітарну роту відправляють у зону Антитерористичної операції. Про це НГП повідомив голова обласної ради Іван Гончар…. Далі »