“Батьківщина” пролюструвала своїх “Батьківщина” пролюструвала своїх

Внаслідок локальної партійної люстрації  з лав обласної партії виключено чотирьох осіб. “Наша мета була  “підняти” всі несолідарні голосування, всі голосування… Далі »

Кам’янчанин за крок від закордонного паспорта за 170 грн Кам’янчанин за крок від закордонного паспорта за 170 грн

Житель Кам’янця-Подільського святкує чергову перемогу над незаконними поборами Державної міграційної служби. Нагадаємо, що 3 грудня 2013 року Верховний суд України… Далі »

«СВ-Клуб» перерахував кошти на лікування хмельницьких військових, що повернулися з зони АТО. «СВ-Клуб» перерахував кошти на лікування хмельницьких військових, що повернулися з зони АТО.

«СВ-Клуб» перерахував 15 000 грн. на лікування хмельницьких військових, що повернулися з зони АТО. Під час акції «Свій за свого», що… Далі »

Оштрафували двох депутатів Старосинявської райради Оштрафували двох депутатів Старосинявської райради

Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області склали адміністративні протоколи стосовно двох депутатів Старосинявської районної… Далі »

Шепетівка вбралася у національні кольори Шепетівка вбралася у національні кольори

Услід за перефарбованим у блакитно-жовті кольори написом «Шепетівка», у місті з’являться чимраз більше різноманітних об’єктів, прикрашених національною символікою. У суботу… Далі »

Незабаром відкриття фотовиставки “Незвичайне у звичайному” Незабаром відкриття фотовиставки “Незвичайне у звичайному”

У четвер у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) відкриється персональна виставка відомого чернігівського фотографа Миколи Турчина “Незвичайне у звичайному”…. Далі »

Як отримати компенсацію при оплаті житлово-комунальних послуг Як отримати компенсацію при оплаті житлово-комунальних послуг

1. Право на призначення компенсації мають сім’ї, середньомісячний сукупний дохід яких (за попередні шість місяців) не перевищував величини прожиткового мінімуму… Далі »