Кам’янецькі діти подарували обереги військовим 7 батальйону Кам’янецькі діти подарували обереги військовим 7 батальйону

У Кам’янці-Подільському відбулась зустріч з військовими 7 батальйону територіальної оборони хмельниччини, які повернулись додому для нетривалого відпочинку. Як передає кореспондент… Далі »

Україна відмовляється від послуг Росії у добудові енергоблоків ХАЕС Україна відмовляється від послуг Росії у добудові енергоблоків ХАЕС

Україна відмовляється від послуг російської компанії «Росатом» у добудові 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС через відсутність із боку Росії… Далі »

Ветерани Хмельниччини провели шаховий турнір Ветерани Хмельниччини провели шаховий турнір

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, залучення якомога більшої кількості дорослого населення  до занять спортом в Хмельницькому… Далі »

Хмельничанка отримала європейську нагороду з прицілом на олімпійське сходження Хмельничанка отримала європейську нагороду з прицілом на олімпійське сходження

За прохолодної дощової погоди, котра протягом 6 днів панувала у швейцарському Цюриху, пройшов чемпіонат Європи з легкої атлетики. Понад 1300… Далі »

Керівник ЖЕКу за 1,5 тис. грн схитрив на користь засудженого за дрібне хуліганство Керівник ЖЕКу за 1,5 тис. грн схитрив на користь засудженого за дрібне хуліганство

Керівник відділу житлово-експлуатаційної контори в одному з райцентрів Хмельницької області отримав хабар у сумі 1500 гривень за сприяння у вирішенні… Далі »

Військовий збір пішов на мільйони Військовий збір пішов на мільйони

Трьох мільйонів гривень сягнула сума сплати військового збору в області. Хоча зміни до Податкового кодексу України про справляння цього податку… Далі »

Хмельницьким прикордонникам замовили фурнітури на 245 тисяч Хмельницьким прикордонникам замовили фурнітури на 245 тисяч

Національна академія Державної прикордонної служби України ім.Богдана Хмельницького за результатами тендера 19 серпня уклала угоду з фізичною особою-підприємець Наталією Тимченко (м.Хмельницький)… Далі »

Щонайменше двоє солдатів з Хмельниччини сидять у полоні терористичної ДНР Щонайменше двоє солдатів з Хмельниччини сидять у полоні терористичної ДНР

Журналіст ТСН Андрій Цаплієнко опублікував на своїй сторінці вFacebook список із імен 19 людей, які брали участь в якості полонених на… Далі »

Що я бачив на Луганщині торік: “Луганські мужики такі суворі…” Що я бачив на Луганщині торік: “Луганські мужики такі суворі…”

Отож минає рік, як у складі медіаклубу Українського журфонду я мандрував Луганською областю. Півтора десятка журналістів з різних регіонів України… Далі »

За 7 місяців будівництво Хмельниччини впало на 6,1% За 7 місяців будівництво Хмельниччини впало на 6,1%

У січні-липні 2014р. підприємства Хмельницької області виконали будівельних робіт на суму 443 млн. грн, що на 6,1% менше порівняно з… Далі »