На Хмельниччини розпочато реставрацію документів ОУН На Хмельниччини розпочато реставрацію документів ОУН

Центр досліджень визвольного руху почав реставрацію документів Організації українських націоналістів, знайдених закопаними в лісі на Хмельниччині, які потім оцифрують і… Далі »

Хмельницька “Батьківщина” після люстрації своїх пішла люструвати “чужих” – Списки Хмельницька “Батьківщина” після люстрації своїх пішла люструвати “чужих” – Списки

Хмельницька обласна організація ВО “Батьківщина” підготувала списки осіб, котрі підлягають зовнішній люстарції. Як розповів НГП голова обласної “Батьківщини” Валерій Лесков, до… Далі »

Двоє хмельничан загинули в АТО Двоє хмельничан загинули в АТО

Двоє хмельничани 43-річний Володимир Величко і 50-річний Леонід Смолінськиий загинули в зоні проведення антитерористичної операції. Як повідомляє прес-служба міської ради,… Далі »

Через занижену орендну ставку на земельні паї бюджет Хмельниччини недоотримував до 15 млн. грн Через занижену орендну ставку на земельні паї бюджет Хмельниччини недоотримував до 15 млн. грн

Через занижену орендну ставку на земельні паї бюджет Хмельниччини недоотримував 10-15 млн. грн. Таку інформацію НГП надав виконувач обов’язків начальника Управління… Далі »

Декан університету ім. І.Огієнка обіцяла вирішити питання вступу на бюджет за 1500 дол. Декан університету ім. І.Огієнка обіцяла вирішити питання вступу на бюджет за 1500 дол.

Декан одного із факультетів Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка вимагала від громадянина 1500 доларів США за те, що допоможе його… Далі »

Садовий привіз до Хмельницького приймальню “Самопомочі” Садовий привіз до Хмельницького приймальню “Самопомочі”

Під час свого візиту у Хмельницький міський голова Львова Андрій Садовий поспілкувався з Сергієм Мельником, відвідав “Хмельницькобленерго”, підприємство “Карат” та… Далі »

У Хмельницькому 81-річний мешканець Летичева взяв першість з шахів серед ветеранів ВОВ У Хмельницькому 81-річний мешканець Летичева взяв першість з шахів серед ветеранів ВОВ

У Хмельницькому проведено обласні змагання з шахів серед ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів праці, дітей війни, присвячені 23 річниці незалежності… Далі »

У Нетішині реалізували арт-проект присвячений Героям України У Нетішині реалізували арт-проект присвячений Героям України

До 23-річчя Незалежності України у Нетішині буде завершено арт-проект, присвячений Героям України. Наразі триває розпис графіті арт-стели у центрі міста… Далі »

24 серпня ярмолинчани підтримають військових на патріотичному ярмарку 24 серпня ярмолинчани підтримають військових на патріотичному ярмарку

На День Незалежності України  ярмолинчан запрошують взяти участь у Патріотичному благодійному ярмарку на підтримку Української Армії. У рамках заходу: благодійна… Далі »

У Хмельницькому власники кафе крутять гучну музику попри обмеження влади У Хмельницькому власники кафе крутять гучну музику попри обмеження влади

У Хмельницькому власники кафе і ресторанів ігнорують рішення виконавчого комітету міської ради про обмеження проведення культурно-розважальних заходів із використанням гучної… Далі »

Прус узявся годити будівельників Хмельниччини відбудовувати Донбас Прус узявся годити будівельників Хмельниччини відбудовувати Донбас

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус вважає, що у відбудові Донецької та Луганської областей потрібна буде допомога та сприяння будівельників Хмельниччини…. Далі »