На Хмельниччині на стареньких з будинків-інтернатів наживаються – прокуратура На Хмельниччині на стареньких з будинків-інтернатів наживаються – прокуратура

На Хмельниччині у геріатричних закладах, призначених для проживання громадян похилого віку та інвалідів, виявлено низку порушень. За даними начальника відділу… Далі »

У хмельничан з’явиться нове місце для відпочинку У хмельничан з’явиться нове місце для відпочинку

На замовлення управління житлово-комунального господарства міської ради триває розчистка водовідних каналів, розташованих в заплаві річки Південний Буг вздовж вулиці Прибузької… Далі »

Старі-нові “підрахуї”: грамоти за дірявий бюджет — Документи Старі-нові “підрахуї”: грамоти за дірявий бюджет — Документи

Війна на Сході України відсунула на другий план “розбір польотів” після завершення позачергових президентських виборів, які пройшли 25 травня. Щоправда,… Далі »

До 23 річниці Незалежності України установи кримінально-виконавчої служби Хмельниччини провели змагання До 23 річниці Незалежності України установи кримінально-виконавчої служби Хмельниччини провели змагання

За підтримки обласного відділення НОК України та обласної організації ФСТ «Динамо» цей комплексний спортивний захід «Динаміада-2014» проводився протягом двох днів… Далі »

Серед звільнених з полону 25 бійців – двоє хмельничан Серед звільнених з полону 25 бійців – двоє хмельничан

Топ-новина четверга – звільнення 25 військовослужбовців з полону в Донецькій області. Інформація про це оприлюднена на офіційній сторінці президента Петра… Далі »

У Головчинцях допомогли дітям зі Сніжного У Головчинцях допомогли дітям зі Сніжного

Через два тижні – першовересень. У зв’язку зі складною ситуацією на сході нашої держави діти переселенців вимушені йти до школи… Далі »

Автомобільна санрота Хмельницького замість того, щоб їхати в АТО, погрузла в ремонтах Автомобільна санрота Хмельницького замість того, щоб їхати в АТО, погрузла в ремонтах

На базі Хмельницького шпиталю формується 7 автомобільна санітарна рота для виїзду у зону АТО. Наразі парк “швидких” нараховує 45 одиниць…. Далі »