До 23 річниці Незалежності України установи кримінально-виконавчої служби Хмельниччини провели змагання

За підтримки обласного відділення НОК України та обласної організації ФСТ «Динамо» цей комплексний спортивний захід «Динаміада-2014» проводився протягом двох днів на базі Хмельницького училища підвищення кваліфікації персоналу кримінально – виконавчої служби (с. Давидківці, Хмельницького району), в якому прийняли участь команди Шепетівської виправної колонії №98, Ізяславської виправної колонії №31, Райківецької виправної колонії №78, Замкової виправної колонії №58, Хмельницького слідчого ізолятора, кримінально-виконавчої інспекції, управління, Хмельницького училища ПКППКВС, загальна чисельність склала 256 співробітників.

DSC1

За ініціативи відповідального секретаря Хмельницького обласного відділення НОК України Віктора Флентіна був запалений Олімпійський факел, який передали всім капітанам команд учасникам заходу. Цією символічною естафетою підтримали молодих українців, що відбули на ІІ юнацькі Олімпійські ігри. До програми «Динаміади -2014» були включені змагання з легкоатлетичного кросу, гирьового спорту та групові турніри міні-футболу та волейболу.

Змагання з легкоатлетичного кросу проводились на трьох дистанціях: 1000 м, 2000 м, 3000 м, кожна команда виставляла двох представників на кожну дистанцію. Кращими кросменами стала команда Замкової ВК №58, другими – Шепетівської ВК №98, третіми – Ізяславської ВК№31.

Перед офіційними змаганнями з гирьового спорту отець Сергій особисто продемонстрував майстер-клас у поштовху гирею 24 кг. В змаганнях силачів кращими була команда Управління ДПтС України у Хмельницькій області,другими – Райківецька ВК №78, третіми Шепетівська ВК №98.

DSC2

У попередніх турнірах з міні футболу та волейболу, що проводились у двох групах за коловою системою визначались місця, за якими в подальшому розігрувались призові місця.

За підсумками змагань в перший день цінними подарунками медалями, грамотами та кубками були відзначені переможці та призери змагань з легкоатлетичного кросу та гирьового спорту.

У другий день змагань проводились півфінальні та фінальні матчі з міні футболу та волейболу. В напруженій боротьбі на футбольному полі команда Райківецької ВК № 78 за результатами пробивання штрафних ударів перемогла команду Замкової ВК №58 та стала переможцем турніру. Бронзовий призер змагань з міні-футболу між командами Хмельницької слідчого ізолятора та Ізяславської ВК№31 визначався за результатами штрафних ударів, точнішими були представники Ізяславщини.

DSC3

На волейбольному майданчику команда Райківецької ВК №31 також була найкращою, друге місце по праву посіла команда Хмельницького слідчого ізолятора, треті – команда Шепетівської ВК №98..

У загальнокомандному заліку переможцем «Динаміади – 2014» Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області стала команда Райківецької ВК №78, другими – команда Замкової ВК №58, третіми – Шепетівської ВК №98.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.