13 серпня стартує Відкритий чемпіонат Хмельницької області з міні-футболу, присвячений до Дня Незалежності України 13 серпня стартує Відкритий чемпіонат Хмельницької області з міні-футболу, присвячений до Дня Незалежності України

Турнір проводиться з ініціативи ГО «Рідне місто» та за підтримки Хмельницької обласної федерації футболу. Усі команди будуть об’єднані в чотири… Далі »

Щоб сп’яніти Червонюку від кефіру, треба було випити 80 л – експерт Щоб сп’яніти Червонюку від кефіру, треба було випити 80 л – експерт

Судова справа Дмитра Червонюка отримала новий виток у розвитку. Згідно з матеріалами експертизи, що була ініційована стороною захисту та підтримана… Далі »

Кам’янчан закликали не купувати російські товари Кам’янчан закликали не купувати російські товари

Депутати закликали кам’янчан не купувати російські товари. Відповідне звернення до кам’янчан сьогодні було прийнято на черговій сесії міськради. Так, зокрема,… Далі »

Політична еволюція, якої й не було Політична еволюція, якої й не було

В українців є гарна приказка: “Старого парубка женити, що старе м’ясо варити”. Під схожу дефініцію підпали останні події у політичному… Далі »

У Кам’янці депутати посмертно нагородили учасника АТО і забуксували “покращення” шлагбаумів У Кам’янці депутати посмертно нагородили учасника АТО і забуксували “покращення” шлагбаумів

Сьогоднішня сесія Кам’янець-Подільської міської ради розпочалась з церемонії нагородження правоохоронців, які брали участь в АТО на Сході України. Міський голова… Далі »

До Дня Незалежності запустять додаткові потяги До Дня Незалежності запустять додаткові потяги

Аби задовольнити потреби населення у перевезеннях залізничним транспортом Укрзалізниця до Дня Незалежності України у західному напрямку призначила три додаткових потяги та… Далі »

Спортсмени з Хмельниччини виступатимуть на олімпіаді у Китаї Спортсмени з Хмельниччини виступатимуть на олімпіаді у Китаї

На Олімпіаді виступить троє спортсменів, життєво пов’язаних з Хмельниччиною. Легкоатлет Олександр Козубський з с. Новосілка Деражнянського району, що нині навчається… Далі »

Хмельницький “атошник” їхав у “дембель” з арсеналом зброї Хмельницький “атошник” їхав у “дембель” з арсеналом зброї

У головному залі вокзалу ст. Харків-Пасажирський Південної залізниці правоохоронці затримали чотирьох військовослужбовців, які незаконно зберігали зброю. Як повідомляє сектор зв’язків… Далі »

Служба фінрозслідувань: чи местиме по-новому мітла? Служба фінрозслідувань: чи местиме по-новому мітла?

Ще тільки в урядовому проекті маючи закон про Службу фінансових розслідувань, Державна фіскальна служба пропагує її створення. За участі представників… Далі »

У Ярмолинцях зібрали бібліотечки для госпіталів У Ярмолинцях зібрали бібліотечки для госпіталів

Центральна районна бібліотека Ярмолинець готується передати комплекти книг для відправки їх в госпіталі. Так заклад долучився до ініціативи Української бібліотечної… Далі »

Для матеріально-технічного забезпечення особового складу військових, зокрема для 8 полку спецпризначення та 7 батальйону територіальної оборони просимо Вас допомогти закупити хоч деякі матеріальні цінності із наступного списку: Для матеріально-технічного забезпечення особового складу військових, зокрема для 8 полку спецпризначення та 7 батальйону територіальної оборони просимо Вас допомогти закупити хоч деякі матеріальні цінності із наступного списку:

Для матеріально-технічного забезпечення особового складу військових, зокрема для 8 полку спецпризначення та 7 батальйону територіальної оборони просимо Вас допомогти закупити… Далі »

Порошенко звільнив керівника СБУ Хмельниччини Порошенко звільнив керівника СБУ Хмельниччини

Президент Петро Порошенко звільнив  Олександра Бондарука з посади начальника Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області. Відповідний Указ глава держави… Далі »