У Кам’янці депутати посмертно нагородили учасника АТО і забуксували “покращення” шлагбаумів

Сьогоднішня сесія Кам’янець-Подільської міської ради розпочалась з церемонії нагородження правоохоронців, які брали участь в АТО на Сході України. Міський голова Михайло Сімашкевич вручив їм грамоти.

Також депутати одноголосно шляхом таємного голосування нагородили відзнакою “Честь і шана” (посмертно) Павла Стрельчука, уродженця Кам’янця-Подільського, за мужність та героїзм, проявлені під час виконання військового обов’язку в ході проведення антитерористичної операції.

Бурхливу реакцію викликало питання про розподіл коштів від платного проїзду через Замковий міст. Зокрема, пропонувалось, щоб чистий прибуток комунального підприємства “Крок-Плюс”, що обслуговує проїзд, розподілявся наступним чином:

–         до загального фонду міського бюджету – 0%

–         до цільового фонду соціально-економічного розвитку міста – 80%

–         до фонду розвитку підприємства – 10%

–         на рахунок Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника – 10%

Але депутати вважали, що 10%  до фонду розвитку підприємства  – це багато, адже великих фінансових витрат КП не повинне нести. Однак, куди витрати ці кошти одразу придумали. Так, за словами начальника фінуправління Оксани Гут, підприємство вже потребує заміни шлагбаумів. Михайло Сімашкевич також виступив за “покращення” для підприємства.

Він визнав, що зараз 10% водіїв “проскакують” через зношені шлагбауми, так і не заплативши. Чому “головний жезл” пунктів пропуску так швидко зіпсувався посадовці не пояснили. Нагадаємо, що вперше платний проїзд через Замковий міст був запроваджений в липні 2013 року. Тоді і було закуплено все обладнання.

Проте, депутати, мабуть, подумали “не верю” і не проголосували за це рішення. Навіть після емоційного виступу міського голови вдруге народні обранці також не підтримали цієї ініціативи.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

 1. Маразм крепчает!
  Що при владі, що у опозиції немає адекватних спеціалістів.
  У витратах закладена сума амортизації основних засобів в т.ч. і на заміну шлагбаумів.
  У техпаспорті є розрахункова кількість циклів відкривання.
  Саме формулювання “На розвиток підприємства… ” – то вони планують плодити оті шлагбауми?
  Але про що можна говорити, коли директором того Крок-плюс призначено бувшого мєнта з 90-х, який дав розквітнути “братві”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.