У хмельницьких супермаркетах активісти самостійно маркували російські товари У хмельницьких супермаркетах активісти самостійно маркували російські товари

У Хмельницькому громадські активісти сьогодні розклеїли в супермаркетах “Сільпо”, що в ТРЦ “Оазисі” та “Таврія В” наліпки з закликом бойкотувати… Далі »

Тимошенко вигнала Гладуняка з партії Тимошенко вигнала Гладуняка з партії

Президія політичної ради партії ВО “Батьківщина” ухвалила рішення про виключення зі своїх лав депутата Хмельницької обласної ради і керівника однойменної фракції… Далі »

Хмельниччина розмістила 1770 переселенців зі Сходу України Хмельниччина розмістила 1770 переселенців зі Сходу України

На 21 серпня Хмельницька область розмістила 1770 переселенців зі Сходу України. Така інформація сьогодні була озвучена на селекторній нараді із… Далі »

Нетішинська Самооборона організовує автопробіг на підприємку військових в АТО Нетішинська Самооборона організовує автопробіг на підприємку військових в АТО

Нетішинська Самооборона організовує автопробіг на підприємку військових в зоні АТО “Сильні духом” до Дня Державного Прапора України 23 серпня.Маршрут пробігу… Далі »

Хмельницький військовослужбовець, щоб отримати 90 тис. грн допомоги, перефарбувався у “липового” інваліда Хмельницький військовослужбовець, щоб отримати 90 тис. грн допомоги, перефарбувався у “липового” інваліда

Хмельницька прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України розпочала кримінальне провадження стосовно колишнього військовослужбовця однієї… Далі »

Хмельницький АМК рекомендував органам місцевого самоврядування посилити контроль за перевізниками Хмельницький АМК рекомендував органам місцевого самоврядування посилити контроль за перевізниками

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало районним, міським та селищним радам посилити контроль за перевізниками на відповідній території…. Далі »

Лесков відмовився бути губернатором Лесков відмовився бути губернатором

Голова Хмельницької обласної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков відмовився бути головою Хмельницької облдержадміністрацією. При цьому, бютівець звинуватив президента у підтримці… Далі »

На Донбасі загинув Старосинявський селищний голова На Донбасі загинув Старосинявський селищний голова

На Донбасі загинув Старосинявський селищний голова 54-річний Олександр Романенко. Про це у “Фейсбуку” написав перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин… Далі »

У Хмельницькому перейменують 17 вулиць, названих на честь постатей тоталітарного режиму У Хмельницькому перейменують 17 вулиць, названих на честь постатей тоталітарного режиму

У Хмельницькому перейменують 17 вулиць названих на честь постатей, подій та дат тоталітарного режиму. Спочатку планувалось перейменувати 34 вулиці, але… Далі »

Кам’янецькі фотографи долучилися до збору коштів для армії Кам’янецькі фотографи долучилися до збору коштів для армії

Катерина Костик, Алла Ремпель та Христина Руссу – кам’янецькі фотографи, які вирішили своїми вміннями допомогти українським військовим. Формат акції був доволі… Далі »

Отримання зброї в бою – це дійсно героїзм, але в якому бою і в кого саме? Відповідь Правому сектору Отримання зброї в бою – це дійсно героїзм, але в якому бою і в кого саме? Відповідь Правому сектору

Прочитав публікацію на «Незалежному громадському порталі» під назвою «Розбір ситуації із затримання “озброєних” хлопців Правого сектора». Мушу відповісти, тому що… Далі »

Хмельницьким пройде марш вишиванок на День Незалежності Хмельницьким пройде марш вишиванок на День Незалежності

У Хмельницькому відбудеться марш вишиванок на День Незалежності. Як повідомляє прес-служба обласної ВО “Свобода”, марш вишиванок приурочений  проти російської окупації. Початок… Далі »