У Хмельницькому супермаркет “Сільпо” видає російський товар за український У Хмельницькому супермаркет “Сільпо” видає російський товар за український

У Хмельницькому супермаркет “Сільпо” видає російський товар за український. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомляють читачі. Так, пральний порошок “Ушастый… Далі »

Українська діаспора з Лондона закупила екіпіровку та необхідні речі для 8 полку Українська діаспора з Лондона закупила екіпіровку та необхідні речі для 8 полку

Українська діаспора з Лондона закупила екіпіровку та необхідні речі для 8 полку спецпризначення. Про це повідомляється у спільноті “Допомога військовим Хмельниччини”… Далі »

Бронежилет віньківчанина передано до музею Бронежилет віньківчанина передано до музею

Віньківчанин Олександр Леухін – військовослужбовець 51 моторизованої бригади Володимир-Волинська, нині проходить домашню реабілітацію після двох поранень і контузії у зоні… Далі »

Керманичі міста разом із нардепом «кришують» ринок нелегальних пасажирських перевезень Керманичі міста разом із нардепом «кришують» ринок нелегальних пасажирських перевезень

Розслідування резонансного ДТП у Лезнево гальмується. Це при тому, що внаслідок падіння автобуса у Лезнево загинуло 2 людини і 32… Далі »

Посадовці Південно-Західної залізниці привласнили 290 тисяч Посадовці Південно-Західної залізниці привласнили 290 тисяч

Цей факт виявлено Хмельницькою прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері. Як повідомили у прес-службі обласної прокуратури, службові особи… Далі »

Вибори до парламенту: як запобігти “шабашу” Вибори до парламенту: як запобігти “шабашу”

Не буду торкатись політичної складової, а тільки технологічних і процедурних моментів виборчого процесу. Вибори пройдуть за старим Законом – це… Далі »

За січень-липень промисловість Хмельниччини скоротилася на 7,4% За січень-липень промисловість Хмельниччини скоротилася на 7,4%

За січень-липень цього року промисловість Хмельниччини скоротилася на 7,4% у порівнянні з відповідним періодом 2013р. Про це повідомляє Головне управління… Далі »