За січень-липень промисловість Хмельниччини скоротилася на 7,4%

За січень-липень цього року промисловість Хмельниччини скоротилася на 7,4% у порівнянні з відповідним періодом 2013р.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів проти січня-липня 2013р. випуск продукції збільшився на 12,7%.

На підприємствах переробної промисловості в січні-липні 2014р. порівняно з відповідним періодом попереднього року виробництво промислової продукції скоротилось на 5,7%, у т.ч. у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 15,3%, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 12,5%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 10%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – на 9,4%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 42,3%), машинобудуванні (на 0,9%).

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря проти січня–липня 2013р. обсяги виробництва продукції скоротились на 11,5%.

За січень-червень 2014р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 8,2 млрд.грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 5,6 млрд.грн.

В області 28,6% від загального обсягу промислової продукції реалізовано підприємствами Хмельницького, 18,9% – Нетішина, 9,4% – Кам’янець-Подільського району.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Скоро придёт полный пиз…..ц!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.