За 9 місяців промисловість Хмельниччини впала на 4,5%

За 9 місяців промисловість Хмельниччини впала на 4,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів проти січня–вересня 2013р. випуск продукції збільшився на 3,2%.

На підприємствах переробної промисловості в січні–вересні 2014р. порівняно з відповідним періодом попереднього року виробництво промислової продукції скоротилось на 0,3%, у т.ч. у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 16,4%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – на 14%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 11,2%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 55,7%), виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 10,1%), машинобудуванні (на 2,7%).

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря проти січня–вересня 2013р. обсяги виробництва продукції скоротились на 13,1%.

За січень–серпень 2014р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 11,2 млрд.грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 7,8 млрд.грн.

У загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (29,7%), виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (28,2%), гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (18,7%).

В області 28,7% від загального обсягу промислової продукції реалізовано підприємствами Хмельницького, 18,7% – м.Нетішина, 10,1% – Кам’янець-Подільського району.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Росія закрила свої ринки – так фіг з нею. Шукайте альтернативні ринки збуту продукції: Балкани, Туреччина, Кавказ, Африка, Латинська Америка, Близький і Середній Схід, Південно-Східна Азія, Китай. Міліарди людей і 10-ки міліонів компаній-покупців і підприємців.

    Ну і самом собою – ринки країн ЄС, США та Канади.

    Робіть якісний продукт і будуть прибутки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.