Учні Хмельницької ЗОШ №27 запрошують на вернісаж Учні Хмельницької ЗОШ №27 запрошують на вернісаж

Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва знову відкриває нові таланти. Цього разу – в царині образотворчого мистецтва.       8 жовтня… Далі »

Передлюстраційний “мандраж”: в органах влади Хмельниччини шалений супротив Передлюстраційний “мандраж”: в органах влади Хмельниччини шалений супротив

Виконувач обов’язків голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин вважає, що без люстрації в Україні не можливо проводити реформи. Про це сьогодні… Далі »

Малодієвий координаційний штаб Пруса підсилять волонтерами – Симчишин Малодієвий координаційний штаб Пруса підсилять волонтерами – Симчишин

Виконувач обов’язків голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин пообіцяв доукомплектувати обласний координаційний штаб. Про це сьогодні він заявив в інтерв’ю обласному… Далі »

Симчишин занепокоєний, що держслужбовці погрузли у виборах Симчишин занепокоєний, що держслужбовці погрузли у виборах

Виконувач обов’язків голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин занепокоєний фактами участі державних службовців у позачергових виборах до Верховної Ради. Про це… Далі »

Депутати міської ради прийняли популістське звернення Депутати міської ради прийняли популістське звернення

На позачерговій сесії міської ради 8 жовтня депутати вирішили звернутись до Верховної Ради, аби скасувати прийняті 16 вересня 2014 року… Далі »

З початку року інфляція прискорилася до 16,2% – облстат З початку року інфляція прискорилася до 16,2% – облстат

У вересні рівень інфляції у Хмельницькій області становив 2,8%, з початку року – 16,2%. Про це повідомляє Головне управління статистики… Далі »

Обрано хмельничан – учасників фестивалю «Червона Рута» Обрано хмельничан – учасників фестивалю «Червона Рута»

У Хмельницькій обласній філармонії відбувся відбірковий тур ХІVВсеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона Рута». Заснований 1989 р. найбільший… Далі »

«Подільська палітра»  оголошує конкурс юних художників «Подільська палітра» оголошує конкурс юних художників

Образотворчий конкурс на здобуття громадської премії ім. Людмили Мазур «Подільська палітра»  вже став традиційним на Поділлі. Вшануванням пам’яті самобутньої української мисткині,… Далі »

Антимонопольний комітет зацікавився підрядником, який реконструює хмельницьку набережну Антимонопольний комітет зацікавився підрядником, який реконструює хмельницьку набережну

Хмельницьке обласне територальне віддлення Антимонопольного комітету розпочало розгляд справи щодо ТОВ «Ізяславтрансбуд» та ТОВ «Будівельна виробнича компанія «Форвард плюс»(Нетішин) за ознаками… Далі »

Потреба Хмельницької області у залученні інвестицій становить 7,2 млрд. дол Потреба Хмельницької області у залученні інвестицій становить 7,2 млрд. дол

За інформацією райдержадміністрацій та виконкомів міських (міст обласного значення) рад, потреба у залученні інвестицій в економіку Хмельницької області становить майже… Далі »

На Хмельниччині громаді повернуті с/г землі вартістю майже 4 млн. грн На Хмельниччині громаді повернуті с/г землі вартістю майже 4 млн. грн

Господарським судом Хмельницької області задоволено позов прокуратури Ізяславського району та визнано незаконними і скасовано розпорядження райдержадміністрації. Як повідомляє прес-служба обласної… Далі »