Передлюстраційний “мандраж”: в органах влади Хмельниччини шалений супротив

Виконувач обов’язків голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин вважає, що без люстрації в Україні не можливо проводити реформи.

Про це сьогодні він заявив в інтерв’ю обласному телеканалу “Поділля-Центр”.

“Я є і буду затятим прихильником люстрації. Адже для мене  люстрація означає очищення владних кабінетів, державної системи, запровадження нових принципів політики. Без люстрації ми топтатимемося на місці і не зможемо проводити реформи”, – зазначив він.

Фото nbnews.com.ua

Фото nbnews.com.ua

Симчишин висловив сподівання, що найближчим часом глава держави підпише закон про очищення влади.

“Сподіваюся, що на місцях зможемо забезпечити належне виконання цього закону, почистити авгієві конюшні від тих людей, котрі себе скомпрометували”, – сказав в.о. голови ОДА.

Високопосадовець додав, що наразі в органах влади Хмельниччини відчувається “шалений супротив, бо ніхто не хоче залишати тепле насиджене місце”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 73

 1. Таким чином хабарники i казнокради й надалі мають працювати на державних посадах, як ні в чому й не бувало? Для чого тоді весь цей цирк із законом про люстрацію. До речі щойно підписаний Президентом. Ні, люстрація має відбутись на 100%, або добровільно або по народному через мусорний бак. І хай чиновники часів Януковича думають що їм більше підходить…

 2. Прочитала закон.ст.4 пункт є) особи, які закликали публічно до сепаратизму, порушення територіальної цілісності та суверенітету України, розпалювали міжнаціональну ворожнечу, то “хто не скаче, той москаль” якраз підпадає “розпалювали міжнаціональну ворожнечу”

 3. Божого суду бійтеся!!!!

 4. Дивіться за собою!

 5. І як в цій країні може бути порядок???
  Якщо під новиною, що загинув герой з Славути – не має коментарів.
  А там де політика і поливання брудом. аж 40 з лишнім коментарів.
  Так і живемо.

 6. Одна людина написала по-дєлу.Люди на війні гинуть,захищаючи нас всіх.а тут почитаєш і розумієш,що ніхто з цих писак.які обливають брудом всіх,так і не розуміють,що відбувається в країні.Сидять. такі Павлюки на дивані,набивають шлунки і живуть в своє задоволення і ще мають право писати ,засуджуючи порядних людей,а Тараненку давно пора прикрити цей бруд.або фільтрувати коментарі.коли писаки лізуть в особисте життя людей.коли навіть дітей згадують,побійтесь Бога,люди у вас ,мабуть,теж діти є.

  • тут вже не зрозумієш. чи нашу країну зливають чи хочуть миру. бо після референдуму в лугандоні чекайте новий крим, що тобі презик скаже

 7. Займаєтеся єрундою. Закон підписаний,ще будуть правки,тому що багато єрунди,будуть перевірки. А ми чекаємо на вибори,особливо цікавить рейтинг Міщука. Де взяв гроші на вибори? Аліма потрібно люструвати,така дрянь. Землі,маєтки, бізнес на базарі. І він буде говорити про чесність?

 8. До цивілізації нам далеко,якщо згадуємо дітей і чоловіків. Але знаючи Світловську,скажу Вам так,вона за гроші зробить все на світі. Продажнішу,ніж вона не бачив. Ображена на весь світ,завжди не задоволена,з вічними проблемами. Станьте нормальною людиною пані Ларисо і тоді все у Вас вийде. Раджу!!!! Не забувайте! Зло наказуємо і повертається!

 9. Який прикол взнав. Чиновники виписуються з квартир,переписують машини на дітей. Тому декларація це дуже важливо( хоча б десять років прописки в квартирі треба мати) а взагалі закон потрібно доопрацюватм,там стільки дурдому. А потім автори закону,як завжди,скажуть,що вони тут ні до чого і будуть в стороні.

 10. Симчишин вже зробив більше чим раніше інші…

 11. Симчишин як матюг!!!

 12. Симчишин нормально працює.
  Аби ще йому палки в колеса менше пхали ті,що все життя грабували країну і, по-суті, довели до війни.

 13. Сем ти зможеш…вперед і до перемоги, ми всі в тебе віримо. я чесно скажу з Семом робота зразу пішла вперед.
  За тиждень ми більше зробитли ніж за 2 роки перед тим

 14. Чого нервуєте? Добре що є закон. Перевірять і вирішать. Заярнюк і іі пенсійна компанія.це структурний підрозділ ОДА,якщо Ви не розумієте. Призначає іі Київ,тому спокійно себе старушка почуває. Одному ж легше привезти і домовитись. Вона за всі роки знає всі ходи і виходи. Стара жучка,але потрібно просто мати совість,бути на пенсії і сидіти далі. В пенсійному багато фахівців молодих і не дуже,але вона не ступиться!!! Вся в бриліантах ,бридко на неї дивитись!!!!

 15. Міщук як павук!!! Міщук гавнюк!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.