130 дней на Родине без родины 130 дней на Родине без родины

С опозданием на годы хочу попросить прощения у всех беженцев бывших колоний бывшего Союза Красного террора. У всех, переживших потерю… Далі »

Родинна пам’ять про війну Родинна пам’ять про війну

Подоляни мають шанс долучитися до проекту, присвяченого ювілейній річниці визволення України від фашистів. «Родинна пам’ять про війну» – так називається… Далі »

У хмельницькій міліції побачили зменшення рівня злочинності У хмельницькій міліції побачили зменшення рівня злочинності

На Хмельниччині у порівнянні з минулим роком поменшало крадіжок, шахрайств, викрадень автотранспорту та зґвалтувань. Про це розповів заступник начальника УМВС… Далі »

“Народний фронт” Яценюка виграв вибори на Хмельниччині “Народний фронт” Яценюка виграв вибори на Хмельниччині

Політична партія “Народний фронт” лідирує у Хмельницькій області за підсумками позачергових виборів до Верховної Ради. За даними ЦВК (опрацьовано 100%… Далі »

Кам’янець-Подільський університет поверне колишній піонерський табір “Веселка” у комунальну власність Кам’янець-Подільський університет поверне колишній піонерський табір “Веселка” у комунальну власність

Господарський суд Хмельницької області визнав недійсними рішення сільської ради, свідоцтво на право власності на нерухоме майно та зобов’язано Кам’янець-Подільський національний… Далі »