Родинна пам’ять про війну

Подоляни мають шанс долучитися до проекту, присвяченого ювілейній річниці визволення України від фашистів. «Родинна пам’ять про війну» – так називається виставка,  присвячена 70-й річниці визволення України від нацистських військ. Вона відкрилась у літературно-меморіальному музеї Миколи Островського м. Шепетівки. Серед виставкових матеріалів представлені фотокартки із сімейного архіву родини Поліщук. На знімках, які передала родина, зображений учасник бойових дій радянсько-німецької війни, командир 133 окремого полку зв’язку, уродженець села Хролин Шепетівського району Кирило Поліщук.

На українській землі війна тривала 1225 днів і ночей, з 22 червня 1941 року по 28 жовтня 1944 року. Збігають роки, приходять у світ нові покоління. Але не старіє пам’ять тих тривожних літ. Героїчний подвиг наших дідів та прадідів має стати прикладом для нашого покоління у боротьбі за незалежність та світле майбутнє нашої держави.

Музей Миколи Островського започатковує проект, учасниками якого можуть стати усі, кому не байдужа історія свого родоводу. Для участі в естафеті пам’яті потрібно передивитися свої сімейні альбоми, документальні архіви, записати родинні воєнні історії, які складатимуться зі спогадів старшого покоління, розповідей дітей та онуків про війну в долі сім’ї.

Зібрані  матеріали увійдуть до проекту, який працівники музею планують реалізувати до 70-річчя Перемоги 9 травня 2015 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.