У Хмельницькій області проголосували 60,21% виборців – ЦВК У Хмельницькій області проголосували 60,21% виборців – ЦВК

У Хмельницькій області на дочасних виборах до Верховної Ради взяли участь 60,21% виборців. Такі дані оприлюднила Центральна виборча комісія. Найрезультативнішим… Далі »

Міліція зафіксувала  21 повідомлення про порушення виборчого законодавства Міліція зафіксувала 21 повідомлення про порушення виборчого законодавства

У день дочасних виборів до Верховної Ради органи внутрішніх справ Хмельниччини зафіксували 21 повідомлення про порушення виборчого законодавства, більшість з… Далі »

У нову Верховну Раду проходить троє нардепів-списочників від Хмельниччини У нову Верховну Раду проходить троє нардепів-списочників від Хмельниччини

У Верховну Раду VIII скликання проходить троє нардепів від Хмельниччини, які балотувалися за партійними списками. Такі дані “Незалежний громадський портал”… Далі »

У 191 окрузі гаряче – до 200 тризубівців готуються відстоювати всю ніч чесність виборів У 191 окрузі гаряче – до 200 тризубівців готуються відстоювати всю ніч чесність виборів

У 191 виборчому окрузі (місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони) близько 200 членів об’єднання “Тризуб” готуються відстоювати всю ніч… Далі »

У Хмельницькій області на 16.00 проголосувало 47,25% – КВУ У Хмельницькій області на 16.00 проголосувало 47,25% – КВУ

У Хмельницькій області на 16.00 явка виборців становила 47,25%. Про це НГП повідомив керівник обласного осередку Комітету виборців України Юрій… Далі »

На Хмельниччині зафіксовано поодинокі випадки винесення бюлетенів і голосування за двох – ОПОРА На Хмельниччині зафіксовано поодинокі випадки винесення бюлетенів і голосування за двох – ОПОРА

За даними Громадянської мережі ОПОРА, факт винесення бюлетеня зафіксовано на дільниці № 681346, розташованій у приміщенні навчально-виховного комплексу №9 в… Далі »

У “Свободі” кажуть, що Бондар роздає гроші виборцям У “Свободі” кажуть, що Бондар роздає гроші виборцям

У Старосинявському районі на дільниці №680971 (с.Залісся) – біля виборчої дільниці роздавали гроші за підтримку мажоритарника Вікторя Бондаря. Про це… Далі »

КВУ: на 12 дня явка виборців Хмельниччини становила 25% КВУ: на 12 дня явка виборців Хмельниччини становила 25%

У Хмельницькій області на 12.00 явка виборців становила 25%. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив керівник обласного осередку Комітету виборців… Далі »

У Хмельницькій області голосує 130 переселенців з Донбасу і Криму У Хмельницькій області голосує 130 переселенців з Донбасу і Криму

У Хмельницькій області зареєструвалися для голосування на позачергових парламентських виборах 130 переселенців з Донбасу і Криму. Про це НГП повідомив… Далі »

Київську міліцію сповістили про фальшивий підкуп виборців у Кам’янець-Подільському районі Київську міліцію сповістили про фальшивий підкуп виборців у Кам’янець-Подільському районі

У Кам’янець-Подільському районі слідчо-оперативні групі міліції виїхала на виборчу дільницю в селі Жовтневе, щоб перевірити інформацію, яка надійшла на телефон… Далі »

У 193 окрузі чоловік забув за кого хотів проголосувати У 193 окрузі чоловік забув за кого хотів проголосувати

На одній з виборчих дільниць Кам’янця-Подільського(193 виборчий округ) кам’янчанин спробував вийти з дільниці з бюлетенем. Про це НГП повідомив голова… Далі »

Голосування у Хмельницькому проходить спокійно Голосування у Хмельницькому проходить спокійно

У центрі Хмельницького і у віддалених районах процес народного волевиявлення цього разу відбувається без інцидентів. Щоб дізнатись, як сьогодні почалось… Далі »

У Нетішині білборди Шиньковича 4 доби охороняли живі люди У Нетішині білборди Шиньковича 4 доби охороняли живі люди

У Нетішині ледь не дійшло до протистоянь через білборди кандидата у нардепи, самовисуванця Андрія Шиньковича. Як повідомив НГП міський голова… Далі »

На Хмельниччині ОПОРА зафіксувала голосування виборців без пред’явлення паспортів На Хмельниччині ОПОРА зафіксувала голосування виборців без пред’явлення паспортів

На Хмельниччині Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала голосування виборців без пред’явлення паспортів. Як повідомили НГП в обласному осередку ОПОРИ, наразі виявлено… Далі »

У Хмельницькому на дому голосує менше 1% виборців У Хмельницькому на дому голосує менше 1% виборців

У Хмельницькому на дому голосує менше 1% або 948 виборців. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомили в 187 окружній виборчій… Далі »

На виборчих дільницях Хмельниччини за громадським порядком слідкує 1761 правоохоронець На виборчих дільницях Хмельниччини за громадським порядком слідкує 1761 правоохоронець

На виборчих дільницях Хмельниччини за громадським порядком слідкує 1761 правоохоронець. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив начальник УМВС України в… Далі »

За день до виборів ЦВК змінила двох голів ОВК на Хмельниччині За день до виборів ЦВК змінила двох голів ОВК на Хмельниччині

Центральна виборча комісія провела заміни двох голів окружних виборчих комісій на Хмельниччині. Зокрема, 24 жовтня було замінено голову 189 ОВК: замість… Далі »

На Хмельниччині без проблем відкрилися виборчі дільниці – КВУ На Хмельниччині без проблем відкрилися виборчі дільниці – КВУ

На Хмельниччині без проблем відкрилися виборчі дільниці. Про це НГП повідомив керівник обласного осередку Комітету виборців України Юрій Ануфрієв. “Був… Далі »

В Україні стартують позачергові вибори до ВР В Україні стартують позачергові вибори до ВР

Сьогодні в Україні стартують позачергові вибори до Верховної Ради. Виборчі дільниці повинні відкритися в 8:00 за київським часом, а саме голосування триватиме… Далі »