Хмельницька ОПОРА розповіла про тенденції й типові порушення напередодні голосування Хмельницька ОПОРА розповіла про тенденції й типові порушення напередодні голосування

Прес-конференцію про підсумки свого спостереження за виборчим процесом в області провело регіональне представництво Громадянської мережі ОПОРА. В діалозі з журналістами… Далі »

Кам’янець-Подільська короткометражка бере участь у конкурсі від 1+1 Кам’янець-Подільська короткометражка бере участь у конкурсі від 1+1

Драматична короткометражка “Борись за Україну” молодого режисера Андрія Зайця з Кам`янця-Подільського наразі посідає третє місце у голосуванні через соціальні мережі…. Далі »

У Хмельницькій області на виборах запроваджують посилений контроль і відповідальність У Хмельницькій області на виборах запроваджують посилений контроль і відповідальність

Позачергові вибори до Верховної Ради, що відбудуться 26 жовтня, будуть захищені від фальсифікацій новим законодавством, самообороною та міліцією. Про це… Далі »

Комбати уже чекають “тушок” у новому парламенті Комбати уже чекають “тушок” у новому парламенті

Залишлося усього два дні до чергових позачергових виборів. Побачимо, чи зроблять українці вибір розумом і серцем, а чи все-таки шлунок… Далі »

Чи підуть хмельничани на вибори? Чи підуть хмельничани на вибори?

“Незалежний громадський портал” запитав мешканців Хмельницького, чи збираються вони голосувати на виборах до Верховної Ради 26 жовтня. Більшість опитаних городян… Далі »

Депутати Кам’янець-Подільської міськради просять землю в Міноборони Депутати Кам’янець-Подільської міськради просять землю в Міноборони

Сьогодні в Кам’янці-Подільському під час позачергової сесії міськради депутати ухвалили чергове звернення до Кабінету Міністрів України щодо передачі земель військових… Далі »

На Хмельниччині на хабарі попалися двоє “тюремників” і даішник На Хмельниччині на хабарі попалися двоє “тюремників” і даішник

Слідчий відділ прокуратури Хмельницької області спільно зі співробітниками відділу внутрішньої безпеки у Хмельницькій області ДВБ МВС України та управління ДСБЕЗ… Далі »

За 9 місяців промисловість Хмельниччини впала на 4,5% За 9 місяців промисловість Хмельниччини впала на 4,5%

За 9 місяців промисловість Хмельниччини впала на 4,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Як повідомляє Головне управління статистики в… Далі »

Кам’янець-Подільський посів 4 місце у рейтингу найкращих міст України Кам’янець-Подільський посів 4 місце у рейтингу найкращих міст України

Соціологи склали рейтинг найкращих міст України. До уваги брали благоустрій, міграцію населення, забезпечення житлом, охорону здоров’я, рівень злочинності, екологію, залучення… Далі »

Хмельничанам показали українського «Поводиря» до голівудського «Оскара» Хмельничанам показали українського «Поводиря» до голівудського «Оскара»

Один із російських кінорежисерів, що походить із нашого Кам’янця-Подільського, поскаржився, що не може зняти українського кінофільму. «Не трапляється мені цікавого… Далі »