Кам’янець-Подільська короткометражка бере участь у конкурсі від 1+1

Драматична короткометражка “Борись за Україну” молодого режисера Андрія Зайця з Кам`янця-Подільського наразі посідає третє місце у голосуванні через соціальні мережі. Від першого місця її відділяє менше 500 голосів. Голосування триватиме ще три дні,  до 27 жовтня.

Скрін-шот з фільму

Скрін-шот з фільму

Проголосувати за короткометражку Андрія Зайця можна на сайті проекту.

“Це драматичний фільм про страшні події на сході України, що зараз відбуваються і про те, що ніколи не потрібно здаватися, а потрібно об’єднуватися, боротися, вчитися, любити”, – говорить режисер про свій фільм.

Цьогоріч фестиваль короткого метру The Next Big Thing-2014 має непросту, але надзвичайно важливу тему – МИР.

“Сьогодні мрії більшості українців звелись до однієї – щоб у нашій країні знову панував мир. Тисячі наших співвітчизників щохвилини проявляють себе в незнаній досі ролі – вони активні борці за свою державу і своє майбутнє. Ми хочемо показати, що кожен по своєму сприймає слово «МИР» і вкладає в нього своє значення, але не зважаючи на різні погляди, наразі МИР — найбільша спільна цінність”, – йдеться на сайті проекту.

У конкурсі взяло участь більше 300 короткометражок, 50 з них потраплять у півфінал, а фіналісти та переможці будуть визначені 4 листопада у кінотеатрі Оскар в ТЦ «Gulliver» на фестивалі короткого метру THE NEXT BIG THING-2014.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. .лять яка .уйня. це просто звіздєц.
    Сюди краще дивіться тупі зайці/кролі-малолєтки http://www.youtube.com/watch?v=wGB5zo4JxJc&list=UUwDSBKWg7QBm4an4E9K5c6Q

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.