Реформи мають проводити чесні парламентарі Реформи мають проводити чесні парламентарі

У понеділок, 6 жовтня за круглим столом зібралися представники громадських організацій «Реанімаційний пакет реформ», «Чесно» спільно з кандидатами у народні… Далі »

У небі  Кам’янця-Подільського зіграють барабанний концерт У небі Кам’янця-Подільського зіграють барабанний концерт

І це ще одна із причин завітати на небачене досі дійство. Барабанний концерт лунатиме з неба, точніше – із повітряних… Далі »

Славутські волонтери відремонтували три МТ-ЛБ у зону АТО Славутські волонтери відремонтували три МТ-ЛБ у зону АТО

Славутські волонтери відремонтували три МТ-ЛБ для 11 батальйона територіальної оборони, який перебуває у зоні АТО. Про це повідомляє “Цензор” з… Далі »

Кам’янець-Подільський почав освоювати кошти від платного проїзду Кам’янець-Подільський почав освоювати кошти від платного проїзду

За кошти, отримані від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника(проїзд через Замковий міст), проведено… Далі »

На що розраховують хмельницькі мажоритарники з Опозиційного блоку? На що розраховують хмельницькі мажоритарники з Опозиційного блоку?

Хмельницькі кандидати у народні депутати України від Опозиційного блоку вскочили в останній вагон парламентської гонки. Але для чого? Вочевидь їхня… Далі »

Бібліотека навчатиме виборців на вебінарах Бібліотека навчатиме виборців на вебінарах

7 жовтня Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Островського розпочне перший вебінар для виборців-користувачів книгозбірні. Упродовж  жовтня-листопада ц.р. регіональний… Далі »

На Хмельниччині середній розмір пенсійних виплат становить 1371 грн. На Хмельниччині середній розмір пенсійних виплат становить 1371 грн.

За 9 місяців 2014 р. право на пенсію набули 12,4 тис. мешканців краю. Про це повідомила начальник головного управління Пенсійного… Далі »

Пам’ятка для виборів-2014: уточнити списки виборців можна до 20 жовтня Пам’ятка для виборів-2014: уточнити списки виборців можна до 20 жовтня

Напередодні виборів слід завчасно попіклуватись про свою наявність у виборчих списках. Особливо це стосується молодих людей, яким нещодавно виповнилось 17… Далі »

Через бездіяльність обласного військкомісаріату членам сім’ї загиблого солдата не виплатили одноразову грошову допомогу Через бездіяльність обласного військкомісаріату членам сім’ї загиблого солдата не виплатили одноразову грошову допомогу

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону під час перевірки в обласному військовому комісаріаті виявила порушення вимог законодавства про соціальний і правовий захист… Далі »

Аграрії Хмельниччини придбали нової техніки на 57,2 млн. грн Аграрії Хмельниччини придбали нової техніки на 57,2 млн. грн

Протягом І півріччя поточного року сільгосппідприємства Хмельниччини придбали 78 одиниць нової техніки на загальну суму 57,2 млн.грн. Про це зазначено… Далі »

Хмельницький мер-кандидат довірив вибори людині Гладуняка Хмельницький мер-кандидат довірив вибори людині Гладуняка

Хмельницький міський голова і кандидат у народні депутати у 187 окрузі Сергій Мельник визначався зі своїми довіреними особами. У його… Далі »

Хмельницька облрада сплатить податок на доходи фізичних осіб по іпотечному кредиту сім’ї загиблого учасника АТО Хмельницька облрада сплатить податок на доходи фізичних осіб по іпотечному кредиту сім’ї загиблого учасника АТО

Депутати Хмельницької обласної ради сплатять податок на доходи фізичних осіб по іпотечному кредиту сім’ї загиблого учасника Антитерористичної операції на сході… Далі »

Лезнівське ДТП: чиновники намагаються уникнути покарання Лезнівське ДТП: чиновники намагаються уникнути покарання

Я не ожидала что, всю ответственность за аварию будут перекладывать исключительно на водителя Снегура. Так как изначально, при общении со… Далі »