Бібліотека навчатиме виборців на вебінарах

7 жовтня Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Островського розпочне перший вебінар для виборців-користувачів книгозбірні.

Упродовж  жовтня-листопада ц.р. регіональний тренінговий центр бібліотеки проведе цикл вебінарів «Бібліотеки і виборчий процес: навчаємо бібліотекарів реалізації конституційних прав» за проектом УБА, який проводиться за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Мета проекту – залучення бібліотеки до формування у виборців-користувачів бібліотек розуміння виборчого процесу як реалізації прав і свобод людини, надання їм інформації щодо механізму реалізації та захисту своїх прав шляхом проведення просвітницької кампанії. Вона передбачає цикл із шести вебінарів.

Серед тем – виборчі права громадян України, нормативно-правова база виборчого процесу, вибори народних депутатів до Верховної Ради України (жовтень), вибори Президента України, вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, можливі порушення виборчих прав громадян (листопад).

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.