Бібліотека навчатиме виборців на вебінарах

7 жовтня Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Островського розпочне перший вебінар для виборців-користувачів книгозбірні.

Упродовж  жовтня-листопада ц.р. регіональний тренінговий центр бібліотеки проведе цикл вебінарів «Бібліотеки і виборчий процес: навчаємо бібліотекарів реалізації конституційних прав» за проектом УБА, який проводиться за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Мета проекту – залучення бібліотеки до формування у виборців-користувачів бібліотек розуміння виборчого процесу як реалізації прав і свобод людини, надання їм інформації щодо механізму реалізації та захисту своїх прав шляхом проведення просвітницької кампанії. Вона передбачає цикл із шести вебінарів.

Серед тем – виборчі права громадян України, нормативно-правова база виборчого процесу, вибори народних депутатів до Верховної Ради України (жовтень), вибори Президента України, вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, можливі порушення виборчих прав громадян (листопад).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.