Вже -1… Так на сході вночі вже -1!!! Військові ще до зими не готові на 100%. Вже -1… Так на сході вночі вже -1!!! Військові ще до зими не готові на 100%.

Вже -1… Так на сході вночі вже -1!!! Військові ще до зими не готові на 100%. Ще дуже багато роботи… Далі »

У Нетішині кандидати ОВК №189 вдалися до підкупу освітян У Нетішині кандидати ОВК №189 вдалися до підкупу освітян

На урочистому засіданні освітян міста Нетішина (входить в одномандатний виборчий округ № 189 з центром у Красилів) кандидати у депутати… Далі »

Безвідповідальна самовпевненість перед шахраями Безвідповідальна самовпевненість перед шахраями

Я не втомлююся дивуватися як вигадливості сучасних шахраїв, так і наївності ошуканих ними громадян. Віднедавна навіть дав вказівку підлеглим, опитуючи… Далі »

“Ти не маєш права їх обирати”: в мережі з’явилася база депутатів, які голосували за закони 16-го січня “Ти не маєш права їх обирати”: в мережі з’явилася база депутатів, які голосували за закони 16-го січня

В Інтернеті з’явився сайт 16-go.WTF, на якому можна “роздивитися” депутатів, які голосували за “диктаторські” закони 16-го січня, а тепер “перефарбувалися”… Далі »

У Кам’янці-Подільському завідуюча дитсадком вимагала хабар на суму 2 тис. грн У Кам’янці-Подільському завідуюча дитсадком вимагала хабар на суму 2 тис. грн

Прокуратура Кам’янця-Подільського на початку жовтня повідомила про підозру завідувачці одного з місцевих дошкільних навчальних закладів в одержанні неправомірної вигоди, поєднаного… Далі »

Гірка правда про кандидата Олександра Мазурчака Гірка правда про кандидата Олександра Мазурчака

Колишній заступник голови КМДА та екс-голова Печерської райдержадміністрації міста Києва Олександр Мазурчак потрапив до списку чиновників, які згідно Закону «Про… Далі »

Лікарні Хмельниччини приймають біженців з Криму та сходу України Лікарні Хмельниччини приймають біженців з Криму та сходу України

Починаючи з березня цього року, більше двох тисяч переселенців були прийняті на обслуговування у лікарняних закладах Хмельницької області. У медичних… Далі »

Студенту з Хмельницького вдалось перемогти банківську бюрократію Студенту з Хмельницького вдалось перемогти банківську бюрократію

Першокурсник Хмельницького національного університету все-таки зміг отримати стипендію після втручання преси. Не можна, бо ….. не можна До “Незалежного громадського… Далі »

Нас обмежують в користуванні зарплатними картками Нас обмежують в користуванні зарплатними картками

Українців обмежують у користуванні зарплатними картками й рахунками для нарахування стипендії, пенсії, соціальних виплат. Згідно з розпорядженням Нацбанку України, якщо… Далі »

Комунальники Мельника півроку купляли одного сміттєвоза за 1,2 млн. грн Комунальники Мельника півроку купляли одного сміттєвоза за 1,2 млн. грн

Хмельницьке комунальне підприємство “Спецкомунтранс” за результатами тендера 30 вересня уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «ТД «Будшляхмаш» (Київ) на… Далі »

На Хмельниччині правоохоронця засадили за грати на 6 років за збут наркотиків На Хмельниччині правоохоронця засадили за грати на 6 років за збут наркотиків

Апеляційним судом Хмельницької області повністю задоволено апеляційну скаргу відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури області на вирок Кам’янець-Подільського міськрайонного… Далі »

Народні фотожаби. Випуск 4 Народні фотожаби. Випуск 4

Порошенку нагадали про “недозвільненого” Пруса   Патріотизм – під санкціями   Забагато чесності   У нас є мрія…   Хто… Далі »

У Хмельницькій ОДА знову “перекроять” найбільш вживаний асортимент хліба У Хмельницькій ОДА знову “перекроять” найбільш вживаний асортимент хліба

Хмельницька ОДА підготувала проект розпорядження голови облдержадміністрації про затвердження асортименту хліба та хлібобулочних виробів, що користуються найвищим споживчим попитом в… Далі »

З початку року борги із зарплати зросли на 38,1% – до 13,7 млн. грн – облстат З початку року борги із зарплати зросли на 38,1% – до 13,7 млн. грн – облстат

На 1 вересня 2014р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у Хмельницькій області становила 13,7 млн.грн., що на 38,1%… Далі »