З початку року борги із зарплати зросли на 38,1% – до 13,7 млн. грн – облстат

На 1 вересня 2014р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у Хмельницькій області становила 13,7 млн.грн., що на 38,1% більше порівяно з початком року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Основна частка боргу із виплати заробітної плати (52,3%) припадала на підприємства промисловості. З кожних 100 невиплачених гривень 19 заборгували своїм працівникам підприємства Кам’янця-Подільського, 18 – Хмельницького, 13 – Шепетівки, по 12 – Полонського та Летичівського районів.

У структурі загальної суми заборгованості 53,6% утворено на економічно активних підприємствах, 42,7% – на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2013р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 1,6 тис. працівників економічно активних підприємств, або 0,7% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 4598 грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.