У Хмельницькому переможця проекту на кращий пам’ятник “Небесній сотні” визначать 29 жовтня У Хмельницькому переможця проекту на кращий пам’ятник “Небесній сотні” визначать 29 жовтня

У Хмельницькому переможця проекту на кращий пам’ятник “Небесній сотні” визначать 29 жовтня. Про це НГП повідомив член журі Сергій Скоробагатий…. Далі »

У Старокостянтинові добровольці відремонтували бойову армійську машину У Старокостянтинові добровольці відремонтували бойову армійську машину

У житті завжди є місце для подвигу. Надто гостро проблема особистого вибору стоїть нині, коли наша країна змушена відбивати атаки… Далі »

Екс-ревізор і екс-депутат за 1,4 мільйони реконструюють сільський дитсадок на Хмельниччині Екс-ревізор і екс-депутат за 1,4 мільйони реконструюють сільський дитсадок на Хмельниччині

Гуменецька сільська рада 21 жовтня уклала угоду з ТОВ «Будівельна компанія «Поділля-Трансбуд» на реконструкцію дитсадка по вул. Гагаріна, 5а в… Далі »

У Хмельницькому найбільшим порушником “дня тиші” є ВО “Батьківщина” У Хмельницькому найбільшим порушником “дня тиші” є ВО “Батьківщина”

На 14.00 25 жовтня центральними вулицями Хмельницького продовжують висіти білборди з написом «Мій вибір – перемога». Тільки довкола кам’янецького мосту… Далі »

Сьогодні в Україні “День тиші” Сьогодні в Україні “День тиші”

У суботу в Україні заборонена агітація за кандидатів на позачергових виборах до Верховної Ради України За виборчим законодавством, з опівночі… Далі »

Пасивним кам’янецьким правоохоронцям винесли лише дисциплінарне стягнення Пасивним кам’янецьким правоохоронцям винесли лише дисциплінарне стягнення

Начальник Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції Віталій Козярук оприлюднив результати службового розслідування щодо працівників міліції, які “допустили прорахунки”. “Враховуючи зазначені обставини (приїхавши… Далі »