У Хмельницькому довічно засуджено вбивць жінки та її шестирічного сина У Хмельницькому довічно засуджено вбивць жінки та її шестирічного сина

У Хмельницькому довічно засуджено вбивць жінки та її шестирічного сина. Як повідомили НГП у прес-службі обласної прокуратури, вироком Хмельницького міськрайонного… Далі »

Справа “новоросів”: путніська агітка змінила погляди хмельничанина з проросійських на помірковані Справа “новоросів”: путніська агітка змінила погляди хмельничанина з проросійських на помірковані

Сьогодні у Хмельницькому відбулось третє засідання суду у справі про розповсюдження в місті газети «Новоросія», під час якого були допитані… Далі »

На Хмельниччині за омрієні 7 депутатських мандатів змагається 110 мажоритарників На Хмельниччині за омрієні 7 депутатських мандатів змагається 110 мажоритарників

На позачергових парламентських виборах у семи одномандатних округах Хмельницької області балотується 110 кандидатів у народні депутати України. Найбільша конкуренція у… Далі »

“Республіка” продовжує прикрашати будинки Кам’янця-Подільського “Республіка” продовжує прикрашати будинки Кам’янця-Подільського

За сприяння фестивалю “Республіка” в Кам’янці-Подільському розмалювали ще дві будівлі. Малюнки зв’явились на фасаді готелю “7 днів” та на даху… Далі »

193 округ: Who is who 193 округ: Who is who

193 виборчий округ(центр – Кам’янець-Подільський) на позачергових парламентських виборах остаточно визначився з кандидатами в депутати. Бажаючих “покерувати” країною виявилось 15… Далі »

За хабар директор медучилища отримала 5 років позбавлення волі За хабар директор медучилища отримала 5 років позбавлення волі

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд виніс вирок у кримінальному провадженні стосовно директора медучилища, яка вимагала гроші від родичів абітурієнта за зарахуванні його… Далі »

Для ура патріотів, тих хто обурені чому не воюємо Для ура патріотів, тих хто обурені чому не воюємо

Для ура патріотів, тих хто обурені чому не воюємо, кричать про зраду і “все пропало” варто почитати. Службовці бувають різні…. Далі »

У Хмельницькому пройде марш “За Мир та Єдність в Україні” У Хмельницькому пройде марш “За Мир та Єдність в Україні”

Цієї суботи, 4 жовтня у Хмельницькому пройде марш “За Мир та Єдність в Україні”. Як повідомляє 33 канал, організатори закликають… Далі »

Хмельницька Рада “Майдану” поїхала в Адміністрацію Президента з вимогою не перепризначати Пруса Хмельницька Рада “Майдану” поїхала в Адміністрацію Президента з вимогою не перепризначати Пруса

Делегація із 13 представників хмельницької Ради “Майдану” поїхала в Адміністрацію Президента України з вимогою не перепризначати Леоніда Пруса на посаду… Далі »

Нардеп-кандидат судився з комунальною газетою – ОПОРА Нардеп-кандидат судився з комунальною газетою – ОПОРА

Хмельницький міськрайонний суд ухвалив рішення про часткове задоволення позовної вимоги народного депутата України Сергія Лабазюка до редакції хмельницької міської газети… Далі »

Сотня ФОП-мільйонерів надурила бюджет заниженням своїх доходів Сотня ФОП-мільйонерів надурила бюджет заниженням своїх доходів

Майже сто підприємців-мільйонерів на Хмельниччині, завищивши в деклараціях свої витрати, мінімізували податкові зобов’язання. Так, попри задекларовані 750 мільйонів гривень валових… Далі »

Тендери нам жити й будувати заважають Тендери нам жити й будувати заважають

Тендерні процедури проводяться однобоко, некваліфіковано й вразливі для корупційних дій. Такий висновок, який давно визрів у суспільстві, підтвердив Центр політичних… Далі »

Кандидати від Опозиційного блоку “розімнуться” у 6 округах Хмельниччини Кандидати від Опозиційного блоку “розімнуться” у 6 округах Хмельниччини

Опозиційний блок, куди ввійшли Партія регіонів, Партія розвитку України та інші колишні провладні сателіти, виставили своїх кандидатів на 6 виборчих… Далі »