Сотня ФОП-мільйонерів надурила бюджет заниженням своїх доходів

Майже сто підприємців-мільйонерів на Хмельниччині, завищивши в деклараціях свої витрати, мінімізували податкові зобов’язання. Так, попри задекларовані 750 мільйонів гривень валових доходів, вони показали тільки 19,7 мільйона гривень чистого доходу. Річна сплата податку на доходи фізичних осіб при тому склала три мільйони гривень.

Таким чином 98 фізичних осіб-підприємців потрапили в число ризикових категорій суб’єктів оподаткування. І внаслідок документальних перевірок у них виявлено заниження чистого доходу приблизно на два мільйони гривень. Як несумлінним платникам, фіскальна служба донарахувала їм понад чотириста тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та вісімсот тисяч гривень єдиного соціального внеску.

– Даючи преференції малому та середньому бізнесу, Державна фіскальна служба очікує й від даної категорії суб’єктів господарювання цивілізованої сплати податків. Тому ми і надалі так будемо реагувати на приховування підприємцями своїх прибутків від оподаткування, – зазначила начальник відділу контрольно-перевірочної роботи доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в області Оксана Дмитрієва

 Михайло Цимбалюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Да сильно дорахувала фіскальна служба 400 тисяч на сто підприємців це аж по 4 тисячі з носа.а скільки хабарів хапнули ге?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.