Державі потрібні зміни і нові рішення Державі потрібні зміни і нові рішення

Державі потрібні зміни і нові рішення. Тільки молодь здатна побудувати Європейську Україну. Середюк Вікторія (187 округ)  

Ще одна подяка Автомайданівцям від 8-го полку спецназу. Ще одна подяка Автомайданівцям від 8-го полку спецназу.

Ще одна подяка Автомайданівцям від 8-го полку спецназу. Дякую що цінуєте нашу працю! Повертайтеся живими!  

Лікбез для виборця. З чого робиться “тушка” Лікбез для виборця. З чого робиться “тушка”

  Події в Україні, що потрясли весь світ та вплинули на життя кожного, потребують від нас більш виваженного та відповідального… Далі »

У Славуті хочуть створити футбольний клуб У Славуті хочуть створити футбольний клуб

Із таким проханням спортсмени звернулися до міського голови Василя Сидора. Створення власного футбольного клубу сприятиме популяризації улюбленого виду спорту, заохотить… Далі »

Ремонт мосту обійшовся у понад 270 тис. грн. Ремонт мосту обійшовся у понад 270 тис. грн.

Для автомобілістів Полонського району – приємна новина. Відтепер їздити мостом через р. Хомору цілком безпечно. Автодорога Карповщина – Полонне протягом… Далі »

Новоушиччина зібрала для української армії майже 200 тис. грн. Новоушиччина зібрала для української армії майже 200 тис. грн.

Ініціатива жителів краю про допомогу Збройним силам України набуває розмаху. Уже можна підвести підсумки проведеній роботі. За повідомленням голови Новоушицької… Далі »

На Хмельниччині Бондар і Кольгофер купують виборців – мер-кандидат На Хмельниччині Бондар і Кольгофер купують виборців – мер-кандидат

Міський голова Старокостянтинова і кандидат у народні депутати у 191 виборчому окрузі Микола Мельничук повідомив про підкуп виборців його опонентами…. Далі »