Ремонт мосту обійшовся у понад 270 тис. грн.

Для автомобілістів Полонського району – приємна новина. Відтепер їздити мостом через р. Хомору цілком безпечно. Автодорога Карповщина – Полонне протягом останніх кількох років була справжнім випробуванням для водіїв. Цього літа зруйнувався правий відкрилок мосту, утворилися промоїни – експлуатація мосту була під загрозою.

Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про терміновий ремонт гідротехнічної споруди. Після розгляду протокольного рішення  обласною комісією, Полонській міській раді дали дозвіл на спуск води з Новоселицького водосховища по річці Хомора.

Наприкінці липня ц. р. Полонський райавтодор приступив до ремонту моста. Під час робіт було завезено до 2 тис. куб. м грунту для насипу дамби, встановлено труби для відведення води. На матеріали службою автомобільних доріг було виділено 262 тис. грн, також було використано 13тис. грн. спонсорських коштів на поточні потреби.

До ремонту мосту долучилися Полонське КП «Агробуд», ВАТ Полонське підприємство «Агрохім», орендар земель водного фонду В.П. Нестерук, Полонський РЕМ, благодійний фонд «Зміцнення громад», Полонське лісництво Шепетівського Держлісгоспу, ТОВ «Полонський спецкар’єр». Для проведення робіт звернулися за допомогою і до сусідів – довелось залучати необхідну техніку з  Баранівки Житомирської області.

Відремонтований міст набув патріотичного вигляду після фарбування перил  у синьо-жовті кольори.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.