Кандидати від Опозиційного блоку “розімнуться” у 6 округах Хмельниччини

Опозиційний блок, куди ввійшли Партія регіонів, Партія розвитку України та інші колишні провладні сателіти, виставили своїх кандидатів на 6 виборчих округів Хмельниччини.

Про це повідомляє сайт ЦВК.

У 187 окрузі балотується керівник Хмельницького центру продажу та обслуговування клієнтів СК “ПРОВІДНА” (до цього керував департаментом економіки Хмельницької ОДА, був членом Партії регіонів – НГП) Андрій Прусецький; 188-ому – інспектор Державної інспекції сільського господарства у Хмельницькій області Андрій Кисельов (син депутата-регіонала Хмельницької райради Сергія Кисельова); 189-ому – тимчасово непрацююча Наталія Мамот; 190-ому – тимчасово непрацююча Наталія Войтюк; 192-ому -кредитний консультант ПП “ІЗІ КРЕДИТ” Сергій Франків (на президентських виборах-2014 був членом 190 ОВК від кандидата, регіонала Юрія Бойка); тимчасово непрацююча Інна Салій (депутат Кам’янець-Подільської міської ради від фракції Партії регіонів).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Це все Ядухина команда іПрусецький і Кисельвський виплодок і Войтючка,а салійкавкупі з Остафійчучкою-це взагалі повний отпад.Бачу сміттєвими баками не обійдемось-треба організувати планомірний відстріл враховуючи військовий стан в Україні.

    • А що, Войтюк уже відслужив Ядусі та Януковичу, який зробив його заслуженим. Невдячний Мішка, ой, невдячний. Одним із першим віказався від Ядухи, коли над ним загриміло. Продавати своїх, коли ті опинилися в ополонці багна, негарно. Дуже негарно. Тож одумайся, Михайле Дмитровичу. Негайно іди в агітатори і агітуй з таким же завзяттям, як агітував за Ядуху, якщо вже не за нього, то за ядушені бацили наглості, брехні, обману та корупції, які вже розповлися по виборчих округах області

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.