На Хмельниччині за омрієні 7 депутатських мандатів змагається 110 мажоритарників

Фото news-ukraine.com

Фото news-ukraine.com

На позачергових парламентських виборах у семи одномандатних округах Хмельницької області балотується 110 кандидатів у народні депутати України.

Найбільша конкуренція у 191 окрузі (місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони) – тут висунулося 20 претендентів на один депутатський мандат.

По 18 кандидатів іде у 187 окрузі (частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681455 – 681536, 681560) і 188 окрузі (частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681427 –681454, 681559), Волочиський, Хмельницький райони).

16 мажоритарників назбиралося у 189 окрузі (місто Нетішин, Білогірський, Ізяславський, Красилівський, Теофіпольський райони).

15 висуванців іде у 193 окрузі (місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський, Новоушицький райони), 14 – у 190 окрузі (міста Славута, Шепетівка, Полонський, Славутський, Шепетівський райони).

Найменш цікавим виявився 192 округ (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони), де балотується 9 кандидатів у нардепи.

Із 110 кандидатів, у тому числі 70 самовисуванців і 40 – висунутих партіями.

На семи округах балотується 5 діючих народних депутатів України.

Довідка НГП. У 2012 році на парламентських виборах балотувалося 82 кандидата у народні депутати від Хмельниччини.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 25

 1. 192 мало кандидатів, але виборці найщасливіші. Вже є дармова ковбаса, цукерки, вино і коньяк. Хто так щедро засіває округ – Герега.

 2. 189 самий крутіший, проте ми будемо на сходинку у виборах вище стояти. Будуть спокушати і ковбасою дармовою і цукерками й гречкою. Брати чи ні – напевно кожен вирішить сам собі. Проте з тих 16 героїв, що будуть балатовуватись я їм просто не заздрю.
  По-перше скільки грязі виллють на них доброжилателі-конкуренти, а так як красилівчани самі обізнані хто, де, як і з ким й куди то буде як у тому фільмі вам і не снилось.
  По-друге, ну тут постараються вже ті кому пообіцяли заробити і не розрахуються, то тут як кажуть сам Бог велів почути правду і нічого окрім правди. Цей серіал затянеться надовго.
  Так що зачекаємо………можливо ще хтось не знає хто проживає в красилівській рукавичці.

 3. Брудні ігри кандидатів 2. Політичні «технарі» від Коліщака.

  Вже завершилась реєстрація кандидатів в нардепи. Всі хто встигли отримали своє посвідчення. А деякі, а саме Руслан Рохов, то ледь не пролетів як фанера над Хмельницьким але таки в останню мить отримав своє посвідчення. Але то йому нічим не допоможе, як і багатьом іншим. Всім, включаючи два округи міста 187-й та 188-й.Чому? А тому що багато з них є або невдахи, або «технічні»кандидати які не маючи фінансової можливості але заради «понтів» перед знайомими, чи потішити своє самолюбство, пішли підзаробити технічними кандидатами. А звідки вони беруться й хто їх створює?
  Таких людей зазвичай шукають великі партії та більш грошовиті кандидати мажоритарники, які або не можуть пройти й хоча б по дошкуляють або помстяться за свій програш наприклад у 2012-му році.
  Самим плодовитим «стартапером» в цій схемі є не хто інший як Віктор Коліщак.
  За свою політичну кар`єру не дуже успішну він наплодив їх силу силенну, але то не дало ніякого результату. От і в цей раз він як завжди шукаючи вихід як влізти в раду, плодить «технарів-політичних стартапів», які мають хоча б покусати трошки конкурента, а не перемогти, відібрати частину відсотків голосів. Тому що сам кандидат, цього разу
  не є таким самовпевненим як у 2012-му році, він себе показав з самого початку лише брудом і все.. нічого конкретного. Тому задіяний план «батальйон технічних кандидатів», команда його не обмежилася лише однофамільцями, тут не гребують й партійними висуванцями, ніби конкуруючих політичних сил. В цей «батальйон технічних кандидатів» входять такі знайомі особистості а саме:

  Беспалов Дмитро ( Народний Фронт),який сам визнав що він є технічним й буде лишень кусати кандидата конкурента…

  Слов`ян Воронецький (« Батьківщина»), який відверто підігрує Віктору Коліщаку, якого підтримала на виборах партія Блок Петра Порошенко.

  Дзісь Микола (РПЛяшко), хоч й ляшківці висунули його але він не є реальним конкурентом, має стосунки до Віктора Коліщака коли той в свій час був головою Хмельницької РДА.

  Коліщак Артем і Коліщак Олег. Обидва наче само висуванці але вони не є мешканцями міста Хмельницький.

  Кондратьєв Сергій, який не тільки замолодий для цього, він 1992 року народження, він ще не має роботи, тобто безробітний.

  Кукла Ганна, проживає в Києві.

  Алім Міщук, людина яка займається бізнесом за межами міста, але чомусь є безробітним. Відверта гра на користь Віктора Коліщака. Вже відзначився наїздом на місцеві ЗМІ.

  Також можна додати до цього батальону й всім відомий Рух ЧЕСНО, який почав «підзаробляти» на замовній «люстрації» неугодних комусь кандидатів, поливаючи легким брудом. На більше вони не спроможні.

  Ось такий перелік « батальону технічних кандидатів» приготував вічний кандидат всюди куди можна влізти, Віктор Коліщак.

  Сам кандидат до речі, належить до клану Віктора Балоги, всім відомого депутата, колишнього голову Секретаріату Президента Ющенко, та «ХАЗЯЇНА» Закарпаття , частини Волині з Ужгородом. Також кандидат, входить в малу орбіту відомого на всю країну «Великого ляльковода» української сучасної політики Сергія Льовочкіна. А ще пан Віктор має тісні бізнес стосунки(дуже давні) з ще однією сім`єю, міні клан Кольгофери-Коцемир. Яким він продав значну частину свого збиткового й не популярного місцевого телеканалу 33 канал.

  • Андрію, а ти технічний бот Лабазюка. Може Коліщак і вчорашній день та Твій Лабазюк гнида з кровю на руках та з баблом від Яника.

   • хахахахаха, Прус, ви дурна людина, ви крім слова “Бот” нічого не знаєте!!! Яке відношення має слово Бот до Лабазюка, ви в кожній статті пишете це слово, тобто Бот це ви!!! А Коліщак це не вчорашній день, Коліщак – це дурна людина Регіонів!!!

 4. Доречі у цому балагані забули згадати Лабазюка котрий купив або залякав Волочиськ. а зі своїх каналів TV7 та есклюзив обливає брудом усе й усіх. бо був, є та залишиться ригои, не забудем що він ставлиник Ядухи.

  • Я розумію що тут багато підопічних Коліщака клятого, але до чого тут ваш Лабазюк, говорити не молотити. Замість цього давайте будем говорити фактами. Ви краще скажіть скільки получає Коліща що вистроїв таку хату???? Мені цікаво просто, не думаю, що в РДА так плотят.

 5. Правильно не “омріЄні”, а “омріЯні”

 6. бруд ллється з каналів Коліщака й Кольгоферів які розікрали Хмельницкий й Летичівський район вщент…

  • Ага, тапер їм мало, тепер у Верховну раду треба, там саме то. То бидло Коліщак хоче більше, в Хмельницькому землі продав, виходить на новий рівень!

 7. Автору – працювати над лексиконом. Видно, не знав, як українською “вожделенные”. Жадані, панове, жадані. Які ж вони омріяні, якщо усе ще в процесі?

 8. Кандидатам – олігархам, скажемо наше рішуче “Ні”. Якщо вкласти у вибори 1млн. доларів, то скільки ж вони захочуть вийняти за наш рахунок?

 9. сволочі, віддайте гроші на АРМІЮ, а не на реклами.

  • Ви підрахуйте скільки коліщак тратить на рекламу по ТВ якщо 8 грн секунда ефіру!

 10. на 188 округу є ще таке чмо як Коліщак, продало все що можно має мільйони тепер оветься у ВР. Куда воно лізе? Хто за нього голосувати буде

 11. В принцыпе на всех округах срач, но вот 188 с Колищаком это жесть( Он нифига не делает совсем нифига, вон Герега хоть колбасу дает, а Колищак за Гос деньги поставил двери с своей фамилией и все, если он не умеет работать нафик он вопше в Дипутатах?

 12. Да клятий ваш Коліщак! Він реально не проводить ніякої активності, чекає чогось напевно, хоче голоси купити. Дурень!

 13. Я взагалі думаю що на 188 окрузі Коліщак щось здатен зробити. Він у РДА нічого не робив, а якщо робив то за державні гроші, і говорив що за свої власні, це не депутат це свиня яка хоче збагатитись за рахунок ВР

 14. При логичном мнении понятно, что Колищака не стоит пускать в Верховную Раду, так как там будет одно хищение государственных денег, семья Януковича большая, и Колищаку нужно как то батеньке отстегивать, вот оно и рвется к власти, к тому же он не умеет работать!

  • Я з вами повністю згоден, нашо він взагалі там? Хоче показати як він за народ думає, то нехай сидить у РДА, йому чого тут погано?

 15. Я бачу люди не людблять цього Коліщака?
  Хоча… А чого його любити дійсно, він якщо подумати активність на данний момент не веде, і в ВР він особливо ворушитись не буде.

 16. Тут все про зрадника.
  http://16-go.wtf/about/

  • Обоснуйте чого він зрадник? 16 числа не голосував, на фото видно, і по документам теє

 17. Я бачу тут велика розмова про цього Коліщака, давайте поговоримо)
  Навіщо він взагалі йде до Верховної Ради? Хоче допомагати хай працює у Хмельницькому. Чого йому до Києва, що він там забув, і взагалі яки сенс ідти йому до Верховної Ради? Я повторююсь хоче хай працює тут! КОЛІЩАК ТИ НАМ У ВР НЕ ПОТРІБНИЙ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.