Нардеп-кандидат судився з комунальною газетою – ОПОРА

Хмельницький міськрайонний суд ухвалив рішення про часткове задоволення позовної вимоги народного депутата України Сергія Лабазюка до редакції хмельницької міської газети «Проскурів».

Про це повідомляється на сайті Громадянської мережі ОПОРА.

Зокрема протиправною визнано бездіяльність редакції, що не забезпечила публікації відповіді на статтю з недостовірними даними. Також суд зобов’язав редакцію опублікувати відповідь позивача щодо спростування опублікованої інформації. А вимоги тимчасово призупинити вихід газети до закінчення виборчої кампанії судом не задоволено.

Сергія Лабазюка обурило, що в статті «Передвиборчий «цирк» розпочали регіонали…» від 11 вересня його «записали» у фракцію Партії регіонів. «Сергію Лабазюку дістається нині загалом від активу обласної ради «Майдану», де, зокрема, було відслідковано організовані ним благодійні тури на відпочинок у Карпати для голів сільрад Хмельницького та Волочиського районів, інші сумнівні дії. Досить активно його команда з благодійного фонду «Ми поруч» опрацьовує електорат у Хмельницькому, а підконтрольні йому телеканали «Ексклюзив» та «ТV7+» разом із лобістами у райгазетах його округу та обласним офіціозом «Подільські вісті» небезуспішно роблять з нього активного благодійника на армію та силовиків у зоні АТО, зрозуміло, забуваючи, що він був членом парламентської фракції Партії регіонів та чи не найближчим нардепом з оточення екс-губернатора Василя Ядухи», – йдеться у статті.

Сергій Лабазюк, котрий знову балотується в «своєму» окрузі № 188 з центром у Хмельницькому, весь час він був позафракційним, а з 27 лютого працює у фракції «Справедлива європейська Україна». На підтвердження цього судові представлено довідку із секретаріату Верховної Ради.

– Ми припустилися оціночного огріху. Бо ж мали на увазі прорегіоналівську позицію Сергія Лабазюка, яку підтвердили свідки, – сказав редактор газети «Проскурів» Богдан Теленько. – Ми опублікуємо відповідь позивача дослівно на тій же сторінці, що був опублікований оскаржуваний матеріал. Нічого ж із викладеного в наших матеріалах про нього народний депутат не спростовує. Наполягає лише на формальній неучасті у роботі фракції. Загалом же рішенням суду я задоволений, адже відбулася судова люстрація Сергія Лабазюка».

До слова, Богдан Теленько зареєстрований кандидатом у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 191 з центром у Старокостянтинові, а на чергових виборах у 2012 році балотувався кандидатом у окрузі № 188 і був конкурентом Сергія Лабазюка.

– Відповідно до закону, відповідь на недостовірний матеріал має публікуватися на тій же сторінці й тим же шрифтом. Проте нашу відповідь у випуску газети за 18 вересня лише частково зацитували в матеріалі «Про фракційність і партійність нардепа Сергія Лабазюка», який опубліковано на іншій сторінці. У ньому поставили під сумнів законність відповіді й додали іронічних коментарів, – прокоментував позовну вимогу адвокат Сергія Лабазюка Микола Заганяч, який є його довіреною особою на виборах. – А щодо відмови у задоволенні нашої вимоги тимчасового припинення виходу газети «Проскурів», то ми з самого початку розуміли, що випуску газети ніхто не призупинить. Ми ніяким чином не посягаємо на свободу слова, але ж маємо справу зі свідомим перекручуванням фактів, маніпулюванням громадської думки і введенням в оману виборців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. тараненко . ти як завжди в ” свому репертуарі”! То фотку Лабазюка виставиш з 16 го січня ( голосув за драконівські закони)- де чітко на фото видно лабазюка з опущеними руками ! ( правда за годину зняв відразу фото, сам себе спалив і закажчиків своїх). то припусуєш до невідомої і не існуючої партії. підскажу є в ВР група ” суверенна європейська України”! цікаво , на чому ж будеш заробюляти , як вибори закінчаться?

 2. Лабазюк – Хмельницький це тобі не куплений Волочиськ! і певно досить підкупним писакам що це добра та порядна людина. просто гидко!!!

 3. лобазюк косит под свидораста , но не свидораст – он просто сельский барыга , таких на этой территории миллионы – типичные рабы , их как бы даже жалко . Не жалко самосвидомых майдаунов – и звать их всегда – двухсотые ….

 4. Лабазюк голосував “за” диктаторські закони 16 січня і на офіційному сайті Верховної Ради його прізвище в списку “за”. Після цього всі його виправдання виглядають дуже кумедно)))))

 5. лобазюк не голосував за драконівські закони, як може це фіксуватись в ВР , що не було ввімкнене табло. Це видно на фото на сайті ВР ( для всіх провокаторів!) – це не оправдання ! ЦЕ ФАКТ!

  • Зайди на сайт і подивися сам, брехунець.
   А влітку лабздюк ще й свій голос відкликав)))). Тобто сам підтвердив, що голосував за драконівські закони 16 січня.

 6. а мені платить коліщак . шоб я хаяв лабазюка – це не оправдання.це правда

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.