У Хмельницькому найбільшим порушником “дня тиші” є ВО “Батьківщина”

На 14.00 25 жовтня центральними вулицями Хмельницького продовжують висіти білборди з написом «Мій вибір – перемога». Тільки довкола кам’янецького мосту їх, щонайменше, шість.

Впродовж виборчої кампанії партія «Батьківщина» використовувала подібну кольорову гаму, шрифт та схожі написи. Агітматеріали виконанні без вихідних даних, що є прямим порушенням законодавства.

Аналогічна ситуація з бордами політсили Тимошенко й у Кам’янці-Подільському. За даними кореспондента НГП, на 11 ранку на центральному проспекті Грушевського від вул. Північної до вул. Соборної (протяжність близько 1,5 км.) красувалося сім рекламних щитів з прихованою агітацією.

Фото Дмитра Шеремети

Фото Дмитра Шеремети

Також у Кам’янці на центральній пішохідній вулиці Соборній розміщені 5 сіті-лайтів з написом «Слава Україні» та емблемою «Народного Фронту» Арсенія Яценюка. Жодних інших даних на вказано.

Фото Дмитра Шеремети

Фото Дмитра Шеремети

Що стосується реклами кандидатів-мажоритарників, то у “день тиші” не гребують агітацією самовисуванці Сергій Лабазюк (рекламний щит побіля села Стуфчинець Хмельницького району), Руслан Рохов (вул. Кам’янецька, м. Хмельницький), Ігор Баранов (вул. Кам’янецька, м. Хмельницький),  Володимир Барановський (біля центрального ринку, м Кам’янець-Подільський).

Фото Дмитра Шеремети

Фото Дмитра Шеремети

Нагадаємо, що за виборчим законодавством, з опівночі в суботу, 25 жовтня набуває чинності заборона на будь-які види передвиборної агітації на добу перед виборами і сам день виборів.

Відтак, усі агітаційні матеріали й політична реклама мають бути зняті з ефірів, шпальт видань, білбордів тощо. Це робиться для того, щоб виборці могли самостійно й свідомо зробити свій вибір, без стороннього впливу, схиляння чи тиску.

У неділю, 26 жовтня, в Україні пройдуть позачергові вибори кандидатів до Верховної Ради України.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. А Баран є баран, він думає якщо на день більше повисить, то люди за нього голос віддадуть, хіба що такі самі барани як він.ха-ха – ха!

  2. Так в чем нарушение то? У Батькивщины их нет. Гама, схожесть и прочее – это не нарушение. Так что ув. Портал – не зачет с названием.

  3. Кандидати – справді суки. А партії нічого не порушують. Не підпадають під політичну рекламу сфотографовані щити. От бачив за містом отой, що з 26 числом (номером у бюлетені) + дописано слово “БАТЬКІВЩИНА”. Це вже більше схоже на порушення дня тиші

  4. Из всех политиков, Батькивщина самая порядочная партия. Те кто сейчас уходят с партии к парашке, предатели–томенки, бриганцы, шкиряки и прочая пиз………, партия очищается от смиття, становится чише, в ней очень много порядочных и честных ребят. Юля наведет порядок. И в новом парламенте эта партия будет самая многочесленная. Из политиков– профессионалов , порядочных и честных

  5. А ви не думали, що рекламщики мали агітацію знімати?

  6. Та що там ті бігморди . на т/б перші особи держави плюють на закон ….))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.