У Хмельницькій ОДА знову “перекроять” найбільш вживаний асортимент хліба

Хмельницька ОДА підготувала проект розпорядження голови облдержадміністрації про затвердження асортименту хліба та хлібобулочних виробів, що користуються найвищим споживчим попитом в області.

Цей документ з’явився на офіційному сайті обласної влади.

Проблема, яку планується розв’язати з прийняттям цього розпорядження, полягає у приведенні у відповідність до вимог чинного законодавства нормативних актів облдержадміністрації та забезпечення функціонування механізму постачання і використання борошна, виробленого із зерна державного
інтервенційного фонду, та забезпечення населення області хлібом, що користується найвищим споживчим попитом.

Таким чином під регуляцію потрапляють найбільші хлібопекарські підприємства регіону: ТОВ „Агробізнес” (м. Волочиськ), ТОВ „Торговий дім „Хмельницькхліб” (м. Хмельницький), ТОВ „Український кристал” (м. Кам’янець-Подільський), ПрАТ „Ізяславський хлібозавод” (м. Ізяслав), СТ „Домашній хліб” (м. Красилів), ПрАТ „Славутський хлібозавод” (м. Славута).

khlib

На практиці це означає, що хлібопекарі, які корустуються у випічці борошном, що вироблене із зерна державного інтервенційного фонду, мають недопускати  необґрунтоване підвищення цін на хліб, що користується найвищим споживчим попитом у регіоні.

Крім цього, цим проектом пропонується скасувати розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 липня 2014 року № 281/2014-р “Про затвердження асортименту хліба та хлібобулочних виробів, що користуються найвищим споживчим попитом в області”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.