Хмельницька облрада сплатить податок на доходи фізичних осіб по іпотечному кредиту сім’ї загиблого учасника АТО

Депутати Хмельницької обласної ради сплатять податок на доходи фізичних осіб по іпотечному кредиту сім’ї загиблого учасника Антитерористичної операції на сході України Володимира Овчарука.

Відповідний проект рішення “висить” на сайті облради.

Зокрема,  з резервного фонду обласного бюджету на 2014 рік на безповоротній основі будуть виділені кошти на суму 49 тис. грн для сплати податку на доходи фізичних осіб з суми прощеного боргу по іпотечному кредиту на придбання двокімнатної квартири у Хмельницькому сім’єю загиблого солдата.

Як писав НГП, 18 червня на черговій сесії депутати Хмельницької обласної ради виділили з резервного фонду обласного бюджету 260,4 тис. грн. дружині загиблого молодшого лейтенанта 51-ї окремої механізованої бригади, учасника Антитерористичної операції Володимира Овчарука.

Кошти на безповоротній основі депутати спрямували для погашення заборгованості по іпотечному кредиту на придбання двокімнатної квартири у Хмельницькому.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Що будемо кількість допомог рахувати?

  2. Не зовсім вірна інформація! Ті 260 тисяч по іпотечному кредиту банк “пробачив” (взяв на себе), а тому з обласного бюджету гроші не перераховувались, хоча були передбачені. Але там треба заплатити цей податок, а тому зараз вносять зміни в бюджет і замість 260 тисяч виділять 49.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.