За I квартал на Хмельниччині зросла кількість введеного житла на 26,2%

За січень–червень 2015 року на Хмельниччині прийнято в експлуатацію 173,2 тис. кв. м загальної площі житла, що на 26,2% більше, ніж за січень-червень 2014р.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Майже дві третини (63,2%) загального обсягу житла прийнято в експлуатацію в будинках з двома та більше квартирами, 36,6% – в одноквартирних будинках та 0,2% – у гуртожитках.

Перше місце за обсягами прийнятого в експлуатацію житла традиційно посів Хмельницький – 116,4 тис. кв. м загальної площі, або 67,2% загального обсягу.

В цілому по області прийнято в експлуатацію 2 тис. квартир. Середній розмір квартири становив 82,7 “квадрата” загальної площі, при цьому в сільській місцевості – 168,7 кв. м, у містах – 78,3 кв. м загальної площі.

Крім того, прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 3,9 тис. кв. м, що на 1,3% менше порівняно з січнем–червнем 2014р.

За січень–червень 2015р. прийнято в експлуатацію ряд виробничих об’єктів, серед яких місцеві трубопроводи для транспортування газу протяжністю 76,3 км, місцеві водопровідні мережі – 4,1 км, системи оборотного водопостачання потужністю 37 тис. куб. м за добу (оборотної води), а також потужності з виробництва 7,6 тис .шт. одягу верхнього з тканини, 3 тис. дал пива, 300 т сиру сичужного, плавленого та кисломолочного, 1,1 тис.м3 умовних плит деревостружкових та аналогічних плит з деревини та матеріалів деревинних інших, 1,5 тис. т напівфабрикатів з міді чи мідних сплавів.

Прийнято в експлуатацію будівлі для потреб сільського господарства, зокрема, тваринницький комплекс по вирощуванню та відгодівлі свиней на 800 голів, елеватори на 15,4 тис.т одночасного зберігання, а також будівлі торгових центрів, універмагів, магазинів торговою площею 6 тис. кв. м, їдальні, кафе, закусочні на 363 посадочних місця та інші.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.