Парад вишиванок та встановлення рекорду на День Незалежности Парад вишиванок та встановлення рекорду на День Незалежности

24 серпня 2015 року у Хмельницькому з нагоди святкування Дня Незалежности України, за ініціятиви Всеукраїнського об’єднання «Свобода», відбувся вже традиційний… Далі »

Через субсидії у Хмельницькому роздули штати управління праці і соцзахисту Через субсидії у Хмельницькому роздули штати управління праці і соцзахисту

Депутати Хмельницької міської ради ухвалили рішення збільшити загальну чисельність апарату виконавчих органів міської ради. Збільшення стосується штатного розпису управління праці… Далі »

В органах юстиції Хмельниччини оголошений конкурс на 21 керівну посаду В органах юстиції Хмельниччини оголошений конкурс на 21 керівну посаду

В рамках нової кадрової політики Мін’юсту та в контексті особистого бачення необхідності якісного оновлення органів юстиції в області, оголошується відкритий… Далі »

Хмельницькі депутати просять обласну владу впорядкувати рух приміських автобусів в обласному центрі Хмельницькі депутати просять обласну владу впорядкувати рух приміських автобусів в обласному центрі

Депутати Хмельницької міської ради направили звернення голові ОДА і голові облради з проханням впорядкувати рух приміських автобусів у Хмельницькому. У зверенні… Далі »

Загородний звільнив головного по кадрах в ОДА Загородний звільнив головного по кадрах в ОДА

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний звільнив Ігоря Бернадіна з по­сади начальника відділу кадрової роботи апарату Хмельницької обласної дер­жавної адміністрації. Розпорядження глави… Далі »

Хмельницький прийняв на утримання Вузлову лікарню станції Гречани. Але за що утримувати не знають Хмельницький прийняв на утримання Вузлову лікарню станції Гречани. Але за що утримувати не знають

Депутати Хмельницької міської ради підтримали рішення про безоплатне прийняття у комунальну власність цілісного майнового комплексу державного закладу “Вузлова лікарня станції… Далі »

Непорядних будівельників змусять піти з Хмельницького. Для цього депутати створили нове управління Непорядних будівельників змусять піти з Хмельницького. Для цього депутати створили нове управління

Депутати Хмельницької міської ради утвороли управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міськради зі штатом 6 працівників. За це рішення сьогодні… Далі »

Єпископ Адріан: “Україна має талант самозахисту знизу, коли зверху він уже не спрацьовує” Єпископ Адріан: “Україна має талант самозахисту знизу, коли зверху він уже не спрацьовує”

Коротка біографічна довідка. Єпископ Адріан (Кулик Руслан Іванович), колишній Хмельницький і Кам’янець-Подільський УАПЦ, народився 25 березня 1972 року у Ставниця… Далі »

Хмельницька міська рада заснувала  відзнаку «Мужність і відвага» Хмельницька міська рада заснувала відзнаку «Мужність і відвага»

Ця почесна відзнака засновується для відзначення осіб, які проявили виняткову мужність і героїзм під час Революції Гідності та захисту територіальної… Далі »

Почесними громадянами стали троє хмельничан Почесними громадянами стали троє хмельничан

Хмельницька міська рада присвоїла звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» трьом особам: Артему Мазуру, Людмилі Шеремет, Олександру Петраківському. Хмельницький активіст Артем… Далі »

У дитсадках Хмельницького на 100 місць виховується 160 дітей У дитсадках Хмельницького на 100 місць виховується 160 дітей

У дитсадках Хмельницького на 100 місць виховується 160 дітей. Таку статистику навів директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег… Далі »

За рік поставки продукції з Хмельницької області до Росії скоротилися у 3,2 раза За рік поставки продукції з Хмельницької області до Росії скоротилися у 3,2 раза

У січні-червні 2015 року експорт товарів з Хмельницької області  до Російської Федерації  зменшився в 3,2 раза порівняно з січнем-червнем 2014р…. Далі »

Завтра у Хмельницькому вода буде не придатною до вживання та приготування їжі Завтра у Хмельницькому вода буде не придатною до вживання та приготування їжі

З метою дотримання санітарно-епідеміологічного благополуччя міста та покращення якості питної води, 27 серпня міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” проводитиме планову загальноміську… Далі »

У Славуті дільничних інспекторів пересадили на велосипеди і скутери У Славуті дільничних інспекторів пересадили на велосипеди і скутери

Слідом за Хмельницьким, Кам’янцем-Подільським, Дунаївцями, Старокостянтиновом та Волочиськом велопатруль з’явився і в Славуті. Окрім того, славутчани запровадили і власне «ноу-хау»… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

У Славуті міліціонери їздитимуть на скутерах і велосипедах. Ще одне місто Хмельниччини приєдналось до нововведень у міліції: відтепер громадський порядок… Далі »