Хмельниччина перевиконує бюджет: вже зібрано 217,5 мільйона Хмельниччина перевиконує бюджет: вже зібрано 217,5 мільйона

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з держбюджету) надійшло 217,5 млн грн, що становить 114,2% до показників, затверджених… Далі »

У I півріччі збитково працювала третина промислових підприємств Хмельниччини У I півріччі збитково працювала третина промислових підприємств Хмельниччини

За січень-червень 2015р. майже 63% великих і середніх підприємств Хмельницької області працювали рентабельно та одержали 711 млн.грн. прибутку. Рештою підприємств… Далі »

На Хмельниччині перший день осені буде спекотним На Хмельниччині перший день осені буде спекотним

За даними Українського Гідрометцентру, на Хмельниччині перший день осені буде спекотним і переважно без опадів. 1 вересня температура повітря вночі 17-22° тепла,… Далі »

У Хмельницькому нова партульна поліція запрацює 26 грудня – Аваков У Хмельницькому нова партульна поліція запрацює 26 грудня – Аваков

У Хмельницькому нова партульна поліція вийде на вулиці 26 грудня. “Патрульна поліція стартує 26 грудня! Приймуть присягу і заступлять на службу… Далі »

У Волочиському районі рятувальники ліквідували пожежу торфу на 9 га У Волочиському районі рятувальники ліквідували пожежу торфу на 9 га

У селі Збручівка Волочиського району рятувальники ліквідували пожежу торфу на 9 гектарах. Як повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС в області,… Далі »

Хмельницький: що обговорюють у соцмережах Хмельницький: що обговорюють у соцмережах

Тема “Хмельницька влада хоче, аби 1 вересня було днем тверезості”. 26 серпня Хмельницька міська рада рекомендувала усім торгівельним закладам міста в… Далі »