В департаменті соцзахисту очікують лавину заяв на отримання субсидії В департаменті соцзахисту очікують лавину заяв на отримання субсидії

В Хмельницькій області кількість людей, що отримують субсидію за останній час збільшилась втричі – з 37 тисяч до 93 тисяч…. Далі »

«Мистецька подільська сотня»  вкотре підтримала бойовий дух бійців АТО «Мистецька подільська сотня» вкотре підтримала бойовий дух бійців АТО

Артисти творчого волонтерського об’єднання «Мистецька подільська сотня» здійснили чергову поїздку в зону АТО з серією благодійних концертів для військовослужбовців, що… Далі »

На Хмельниччині зареєстровано два партосередки На Хмельниччині зареєстровано два партосередки

Головне управління юстиції у Хмельницькій області зареєструвало два нових партійних осередки. Як повідомляє офіційний сайт облюстиції, 10 серпня зареєстрували Хмельницьку… Далі »

Хмельницькі «князьки»: ярмолинецький «власник заводів та пароходів» Хмельницькі «князьки»: ярмолинецький «власник заводів та пароходів»

Після Революції  Гідності люди найбільше очікували якихось змін. Утім, як виявилося, якщо вони і десь відбуваються, у окремо взятих головах,… Далі »

Кам’янецькі депутати просять Порошенка і Яценюка побороти «запахи» спиртзаводу Кам’янецькі депутати просять Порошенка і Яценюка побороти «запахи» спиртзаводу

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради направили звернення Президенту України Петру Порошенку,  Прем’єр-міністру Арсенію Яценюку та Голові ВР Володимиру Гройсману з проханням… Далі »

У Хмельницькому проведуть конкурс дитячої вишиванки У Хмельницькому проведуть конкурс дитячої вишиванки

Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради запрошує маленьких українців та україночок взяти участь у конкурсі дитячої вишиванки, повідомляє сайт… Далі »

Щомісячні перерахування єдиного страхового внеску на Хмельниччині перевищують 300 мільйонів гривень Щомісячні перерахування єдиного страхового внеску на Хмельниччині перевищують 300 мільйонів гривень

З початку 2015 року у Хмельницькій області надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування склали 2 мільярди  242 мільйони гривень…. Далі »

Ряд вулиць Хмельницького залишиться сьогодні без світла Ряд вулиць Хмельницького залишиться сьогодні без світла

Хмельницький міський район електромереж повідомляє про відключення 12 серпня електроенергії у жителів міста Хмельницький. Завтра, 12 серпня, з 9:30 до… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Призначено першого заступника голови Хмельницької ОДА. 10 серпня голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний підписав розпорядження, яким призначив на посаду першого… Далі »